Παμμηλιακός

Ανακοίνωση για τη διαιτησία στο χθεσινό παιχνίδι με την ΑΕ Πάρου εξέδωσε ο Παμμηλιακός.

Ισόπαλο 1-1 έληξε το παιχνίδι της 4ης αγωνιστικής της β΄ φάσης του πρωταθλήματος της ΕΠΣ Κυκλάδων μεταξύ του Παμμηλιακού και της ΑΕ Πάρου που πραγματοποιήθηκε χθες στη Μήλο.

Ανώτερος από τον αντίπαλο του, μαχητικό ΑΟ Πάγου, ο Παμμηλιακός πέρασε νικηφόρα με 1-5 από τη Σύρο πετυχαίνοντας την πρώτη του νίκη στους αγώνες της β φάσης του πρωταθλήματος.

Παρακολουθήστε σε ζωντανή μετάδοση (9/3 | 18:00) από το γήπεδο της ΕΠΣ Κυκλάδων την αναμέτρηση για την Β΄φάση του πρωταθλήματος της Α΄Κατηγορίας ΕΠΣ Κυκλάδων μεταξύ του ΑΟ Πάγου και του Παμμηλιακού.

Ευχαριστήρια ανακοίνωση προς την ακτοπλοϊκή εταιρία ZANTE FERRIES και το Milos Travel - Πειρουνάκης εξέδωσε ο Παμμηλιακός.

Κατηγορία ΑΛΛΑ ΝΕΑ

Ένα συναρπαστικό παιχνίδι διεξήχθη στη Μήλο, με τον Παμμηλιακό και τον ΑΜΕΣ Νηρέα να πετυχαίνουν από 4 γκολ και να έρχονται ισόπαλοι 4-4 για την 9η αγωνιστική του 3ου ομίλου του πρωταθλήματος Κ12.

Ανακοίνωση μέσα από την οποία εκφράζει τα παράπονα του για την διαιτησία του κ. Νάκκα στο παιχνίδι με τη Θύελλα Καμαρίου εξέδωσε ο Παμμηλιακός.

Παμμηλιακός και ΑΜΕΣ Νηρέας έμειναν στο 1-1 στο Δημοτικό Στάδιο Μήλου για την 8η αγωνιστική του 2ου ομίλου στο πρωτάθλημα Κ14.

Σε ένα επεισοδιακό αγώνα που διήρκεσε περισσότερο από 100 λεπτά, η Θύελλα Καμαρίου επικράτησε με 2-0 του Παμμηλιακού εντός έδρας και πέτυχε τη δεύτερη νίκη της σε ισάριθμους αγώνες στη Β' Φάση της Α' Κατηγορίας, όπου μετά την ισοπαλία στο άλλο παιχνίδι της αγωνιστικής (Πανναξιακός - Αίαντας Σύρου) προπορεύεται στον βαθμολογικό πίνακα, έχοντας 8 βαθμούς.

Σάββατο, 02 Μαρτίου 2024 17:30

Live score: Θύελλα Καμαρίου - Παμμηλιακός

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη του αγώνα της 2ης αγωνιστικής για τη β΄φάση του πρωταθλήματος, Θύελλα Καμαρίου - Παμμηλιακός.

Δηλώσεις στο sportcyclades.gr παραχώρησε ο προπονητής του Πανναξιακού, Γιώργος Μοστράτος αμέσως μετά τον νικηφόρο εκτός έδρας αγώνα με τον Παμμηλιακό.

Κοντά στην προσπάθεια των Μικτών Ομάδων βρίσκονται οι σύλλογοι των Κυκλάδων, που συγχαίρουν με ανακοινώσεις τους την προσπάθεια που γίνεται, αλλα και την κατάκτηση της πρωτιάς του ομίλου από την Κ14.

Κατηγορία ΜΙΚΤΕΣ ΟΜΑΔΕΣ

Ευχαριστήρια ανακοίνωση εξέδωσε ο Πανναξιακός με αφορμή το ταξίδι της ομάδας στη Μήλο για το παιχνίδι της 1ης αγωνιστικής της Β΄Φάσης του πρωταθλήματος.

Δυναμικό ξεκίνημα έκανε ο Πανναξιακός στην 1η αγωνιστική της Β' Φάσης της Α' Κατηγορίας, καθώς επικράτησε με 3-1 εκτός έδρας του Παμμηλιακού.

Στο πένθος έχει βυθιστεί η Μήλος από την απώλεια του Ιάκωβου Γενναδόπουλου.