Προσεχείς Αγώνες:
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 - Α.Ο. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ | ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ | Κυριακή | 07/11/21 | 11:00 | 0-0 | |
A.E. ΑΝΩ ΜΕΡΑ MYKONOY - ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ | Κυριακή | 07/11/21 | 15:00 | 2-1 | |
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.E. ΑΝΩ ΜΕΡΑ MYKONOY Β | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Παρασκευή | 05/11/21 | 16:15 | ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΔΡΟΣΟΣ Γ. | 7-0 |
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Ο. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ | ΤΗΝΟΥ | Κυριακή | 07/11/21 | 12:15 | ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ. | 1-2 |
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥ | Κυριακή | 07/11/21 | 13:00 | ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α. | 0-2 |
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΠΑΡΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ | Κυριακή | 07/11/21 | 14:45 | ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α. | 0-0 |
ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥ | Κυριακή | 07/11/21 | 18:00 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΚΟΥΜΑΣ Κ., ΓΑΡΔΕΡΗΣ Κ. | 7-3 |
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Σ. ΙΟΥ - Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ | ΙΟΥ | Κυριακή | 07/11/21 | 11:00 | ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ. | 0-6 |
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ | Κυριακή | 07/11/21 | 16:30 | ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., VAN AAKEN Φ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ. | 1-5 |
Α.Σ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 Β - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ | ΚΑΜΑΡΙΟΥ | Κυριακή | 07/11/21 | 17:00 | ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ. | 4-2 |
K-16 BIOCLEAN - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Κυριακή | 07/11/21 | 15:30 | ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ. | 1-7 |
K-16 BIOCLEAN - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ | ΦΙΛΩΤΙΟΥ | Σάββατο | 06/11/21 | 14:30 | VAN AAKEN Φ., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ. | 1-2 |
K-16 BIOCLEAN - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ | Παρασκευή | 05/11/21 | 19:45 | ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε. | 2-0 (διακ.) |
K-14 MOLTEN - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ | ΦΙΛΩΤΙΟΥ | Κυριακή | 07/11/21 | 14:00 | VAN AAKEN Φ., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ. | 2-3 |
Κ-12 AVANCE CAR RENTAL - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Σάββατο | 06/11/21 | 15:00 | ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι. | 0-4 |
Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 - ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Κυριακή | 07/11/21 | 13:00 | ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΝ. Α. | 1-4 |
Κ-12 AVANCE CAR RENTAL - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 1 - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2 | ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ | Σάββατο | 06/11/21 | 12:15 | ΚΟΥΚΑ Α., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι. | 0-1 |
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 2 - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1 | ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ | Σάββατο | 06/11/21 | 13:30 | ΚΟΥΚΑ Α., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι. | 4-2 |
Κ-12 AVANCE CAR RENTAL - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ | Σάββατο | 06/11/21 | 17:30 | ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ. | 1-1 |
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Τετάρτη | 03/11/21 | 16:15 | 2-3 | |
K-16 BIOCLEAN - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Τρίτη | 02/11/21 | 16:15 | ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ. | 1-2 |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.