Αναλυτικά
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS - 1oς ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ Β | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Τρίτη | 13/12/22 | 16:45 | ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν. | 3-0 |
9η αγωνιστική | ||||||
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Πέμπτη | 15/12/22 | 20:30 | ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν. | 3-1 |
Κ-16 HAUSBRANDT -1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ | ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥ | Παρασκευή | 16/12/22 | 16:30 | ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε. | 1-8 |
ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ 2022-2023 (6η φάση) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΑ Κ-16 - ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΑ Κ-16 ΝΕΟΣ ΑΟ ΣΥΡΟΥ | ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΓΟΥ | Σάββατο | 17/12/22 | 18:00 | ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η. | 3-0 |
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
A.E. MYKONOY - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ | ΚΟΡΦΟΥ | Σάββατο | 17/12/22 | 11:00 | (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) |
1-0 |
7η αγωνιστική | ||||||
Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - A.E. MYKONOY | ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ | Τρίτη | 20/12/22 | 15:00 | ||
Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΠΣ ΣΑΦΠΩ - A.E. MYKONOY | ΔΗΜ. ΣΤ. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ | Σάββατο | 17/12/22 | 15:00 | 1-2 | |
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES (8η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Σάββατο | 17/12/22 | 18:00 | ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ) |
7-0 |
Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 - Α.Ε. ΠΑΡΟΥ | ΚΑΜΑΡΙΟΥ | Σάββατο | 17/12/22 | 19:00 | ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΝΑΚΚΑΣ Ν. | 4-0 |
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS - 1oς ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΤΗΝΟΥ | Κυριακή | 18/12/22 | 12:45 | ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) |
1-3 |
Κ-12 AEGEAN ISLANDS - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 1 - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1 | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Σάββατο | 17/12/22 | 16:45 | ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α., ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗ Η. | 0-5 |
4η αγωνιστική | ||||||
Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 2 - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1 | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Κυριακή | 18/12/22 | 09:30 | ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗ Η. | 3-2 |
Κ-12 AEGEAN ISLANDS - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΝΕΟΣ ΑΟ ΣΥΡΟΥ - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Κυριακή | 18/12/22 | 15:00 | ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ. | 5-0 |
Κ-12 AEGEAN ISLANDS - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ | PLAYLAND ΜΕΣΣΑΡΙΑΣ ΘΗΡΑΣ | Σάββατο | 17/12/22 | 16:30 | ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΠΕΓΙΟΣ Γ. | 1-2 |
8η αγωνιστική | ||||||
Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ | ΚΑΜΑΡΙΟΥ | Κυριακή | 18/12/22 | 13:00 | ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΠΕΓΙΟΣ Γ. | 1-6 |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.