Αναλυτικά το πρόγραμμα:
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (24η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
A.E. MYKONOY - Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | ΚΟΡΦΟΥ | Τετάρτη | 12/04/23 | 12:00 | ||
Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
A.E. MYKONOY - ΑΠΣ ΣΑΠΦΩ | ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ | Σάββατο | 08/04/23 | 19:30 | ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π. | 1-0 |
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES (18η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 - Α.Ε. ΠΑΡΟΥ | ΚΑΜΑΡΙΟΥ | Σάββατο | 08/04/23 | 18:00 | ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΠΕΓΙΟΣ Γ. | 2-0 |
19η αγωνιστική | ||||||
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ | Κυριακή | 09/04/23 | 14:45 | ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α. | 3-5 |
Α.Ε. ΠΑΡΟΥ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ | Τρίτη | 11/04/23 | 16:00 | ||
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS - 2oς ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥ | Κυριακή | 09/04/23 | 13:00 | ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΑΡΔΕΡΗΣ Κ. | 3-1 |
Κ-16 HAUSBRANDT -1ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
A.E. MYKONOY - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ | ΚΟΡΦΟΥ | Κυριακή | 09/04/23 | 15:00 | ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ Π. | 2-1 |
ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Κυριακή | 09/04/23 | 17:00 | ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Π., ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗ Η. | 2-4 |
Κ-16 HAUSBRANDT -2ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ | Σάββατο | 08/04/23 | 15:00 | ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ. | 5-0 |
Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥ | Κυριακή | 09/04/23 | 13:00 | ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ. | 0-3 α.α. |
4η αγωνιστική | ||||||
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥ | Κυριακή | 09/04/23 | 15:00 | ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ., ΔΡΟΣΟΣ Γ. | 3-0 α.α. |
10η αγωνιστική | ||||||
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ | Κυριακή | 09/04/23 | 17:00 | ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ. | 1-6 |
Κ-16 HAUSBRANDT -3ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ | Σάββατο | 08/04/23 | 19:45 | ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ. | 3-2 |
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ | Κυριακή | 09/04/23 | 10:00 | VAN AAKEN Φ. | 1-4 |
Κ-14 ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΕ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ | ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥ | Σάββατο | 08/04/23 | 14:00 | ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ., VAN AAKEN Φ. | 6-1 |
7η αγωνιστική | ||||||
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ | Κυριακή | 09/04/23 | 20:00 | ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ. | 2-0 |
Κ-12 AEGEAN ISLANDS - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1 | ΚΟΡΦΟΥ | Σάββατο | 08/04/23 | 12:45 | ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π. | 2-1 |
3η αγωνιστική | ||||||
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2 | ΚΟΡΦΟΥ | Σάββατο | 08/04/23 | 14:15 | ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π. | 2-0 |
Κ-12 AEGEAN ISLANDS - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 1 - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ | ΙMERΥS ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ | Κυριακή | 09/04/23 | 14:45 | 1-5 | |
8η αγωνιστική | ||||||
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 2 - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ | ΙMERΥS ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ | Κυριακή | 09/04/23 | 16:00 | 0-5 |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.