Οι 80 αθλητές & αθλήτριες που έλαβαν μέρος και κολύμπησαν στη πισίνα του κάμπινγκ της Σάντα Μαρία προσέφεραν ωραίο θέαμα με αμείωτο ενδιαφέρον. Σ’ ένα εορταστικό κλίμα και μετά την επίδειξη από την αγωνιστική ομάδα όλων των στυλ κολύμβησης ακολούθησαν οι απονομές των μεταλλίων στους 3 πρώτους αθλητές-τριες κάθε κατηγορίας. Επίσης δόθηκαν έπαινοι σε όλους τους συμμετέχοντες.
Ευχαριστούμε όλα τα παιδιά που συμμετείχαν, τους γονείς και τους προπονητές μας ΚΑΡΟΛΟ ΜΟΝΟΡΙ, ΟΡΕΣΤΗ ΧΑΡΑΧΟΥΣΗ & ΝΕΣΤΩΡΑ ΓΚΙΚΑ Συγχαρητήρια και πολλές ευχές για ότι καλύτερο σε όλους!!! Όμως οι προπονήσεις δεν σταμάτησαν. Το καλοκαίρι για την κολύμβηση δεν τελείωσε… Συνεχίζουμε με τα τμήματα Μαραθώνιας Κολύμβησης και Ανοιχτής Θάλασσας !!! Σας Περιμένουμε…..
Τα αποτελέσματα της τελικής κατάταξης ανά κατηγορία είναι τα εξής:
Έτος γέννησης 2010
ΑΓΟΡΙΑ ΣΑΝΙΔΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟ |
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΝΙΔΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟ |
1ος ΚΑΚΟΛΥΡΗΣ ΚΟΠΑΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ |
1η ΡΑΓΚΟΥΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ |
2ος ΑΚΑΛΕΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
2η ΜΕΛΑΝΙΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ |
|
3η ΠΑΝΩΡΙΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ |
ΑΓΟΡΙΑ ΣΚΥΛΑΚΙ |
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΚΥΛΑΚΙ |
1ος ΚΑΚΟΛΥΡΗΣ ΚΟΠΑΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ |
1η ΡΑΓΚΟΥΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ |
2ος ΑΚΑΛΕΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
2η ΜΕΛΑΝΙΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ |
|
3η ΠΑΝΤΕΛΑΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ-ΚΑΛΛΙΟΠΗ |
Έτος γέννησης 2009
ΑΓΟΡΙΑ ΣΑΝΙΔΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟ |
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΝΙΔΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟ |
1ος ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ |
1η ΣΑΜΑΛΤΑΝΗ ΑΡΓΥΡΩ |
2ος ΚΟΝΤΟΣ ΣΑΒΒΑΣ |
|
3ος ΑΡΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ |
ΑΓΟΡΙΑ ΣΚΥΛΑΚΙ |
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΚΥΛΑΚΙ |
1ος ΚΟΝΤΟΣ ΣΑΒΒΑΣ |
1η ΣΑΜΑΛΤΑΝΗ ΑΡΓΥΡΩ |
2ος ΑΡΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ |
|
3ος ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ |
Έτος γέννησης 2008
ΑΓΟΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟ |
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟ |
1ος ΖΟΥΜΗΣ ΜΙΧΑΗΛ |
1η ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ-ΑΝΝΑ |
2ος ΜΩΡΑΪΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
2η ΤΣΑΝΤΑΝΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ |
3ος ΜΕΛΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
3η ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ |
ΑΓΟΡΙΑ ΥΠΤΙΟ |
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΥΠΤΙΟ |
1ος ΜΕΛΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
1η ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ-ΑΝΝΑ |
2ος ΜΩΡΑΪΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
2η ΤΣΑΝΤΑΝΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ |
3ος ΖΟΥΜΗΣ ΜΙΧΑΗΛ |
3η ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ |
Έτος γέννησης 2007
ΑΓΟΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟ |
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟ |
1ος ΣΚΙΑΔΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ |
1η ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΚΩΒΙΝΑ |
2ος ΡΑΓΚΟΥΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ |
2η ΖΟΥΜΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ |
3ος ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ |
3η ΚΟΝΤΑΞΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ |
ΑΓΟΡΙΑ ΥΠΤΙΟ |
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΥΠΤΙΟ |
1ος ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ |
1η ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΚΩΒΙΝΑ |
2ος ΣΚΙΑΔΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ |
2η ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΕΛΕΝΗ |
3ος ΡΑΓΚΟΥΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ |
3η ΚΟΝΤΑΞΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ |
Έτος γέννησης 2006
ΑΓΟΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟ |
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟ |
1ος ΣΚΙΑΔΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ |
1η ΚΕΜΠΑΜΠΗ ΜΑΡΙΑ-ΛΥΔΙΑ |
2ος ΠΡΕΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ |
2η ΣΙΦΝΑΙΟΥ ΜΑΡΙΑ τ. ΠΑΝ |
3ος ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
3η ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ |
ΑΓΟΡΙΑ ΥΠΤΙΟ |
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΥΠΤΙΟ |
1ος ΣΚΙΑΔΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ |
1η ΚΕΜΠΑΜΠΗ ΜΑΡΙΑ-ΛΥΔΙΑ |
2ος ΠΡΕΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ |
2η ΤΣΑΧΠΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ |
3ος ΜΕΛΑΝΙΤΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ |
3η ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ |
Έτος γέννησης 2005
ΑΓΟΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟ |
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟ |
1ος BROOKS JOSEPH |
1η ΜΑΛΑΜΑΤΕΝΙΟΥ ΥΠΑΠΑΝΤΗ |
2ος ΤΣΩΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
2η ΤΣΑΧΠΙΝΗ ΜΑΡΙΑ |
3ος ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
3η ΑΚΑΛΕΣΤΟΥ ΑΡΣΕΝΙΑ |
ΑΓΟΡΙΑ ΥΠΤΙΟ |
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΥΠΤΙΟ |
1ος BROOKS JOSEPH |
1η ΜΑΛΑΜΑΤΕΝΙΟΥ ΥΠΑΠΑΝΤΗ |
2ος ΤΣΩΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
2η ΤΣΑΧΠΙΝΗ ΜΑΡΙΑ |
3ος ΡΑΓΚΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ |
3η ΑΚΑΛΕΣΤΟΥ ΑΡΣΕΝΙΑ |
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΣΘΙΟ |
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΣΘΙΟ |
1ος BROOKS JOSEPH |
1η ΜΑΛΑΜΑΤΕΝΙΟΥ ΥΠΑΠΑΝΤΗ |
2ος ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ |
2η ΤΣΑΧΠΙΝΗ ΜΑΡΙΑ |
3ος ΡΑΓΚΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ |
3η ΑΚΑΛΕΣΤΟΥ ΑΡΣΕΝΙΑ |
Έτος γέννησης 2004
ΑΓΟΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟ |
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟ |
1ος ΝΤΑΝΙΕΛ ΦΡΡΟΚΟΥ |
1η ΤΣΑΧΠΙΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ |
2ος ΡΑΓΚΟΥΣΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ |
|
3ος ΛΟΥΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ |
ΑΓΟΡΙΑ ΥΠΤΙΟ |
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΥΠΤΙΟ |
1ος ΝΤΑΝΙΕΛ ΦΡΡΟΚΟΥ |
1η ΤΣΑΧΠΙΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ |
2ος ΛΟΥΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ |
|
3ος ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΣΘΙΟ |
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΣΘΙΟ |
1ος ΝΤΑΝΙΕΛ ΦΡΡΟΚΟΥ |
1η ΤΣΑΧΠΙΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ |
2ος ΛΟΥΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ |
|
3ος ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
Έτος γέννησης 2003
ΑΓΟΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟ |
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟ |
1ος ΣΚΙΑΔΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ |
1η ΔΟΥΖΑ ΒΙΟΛΕΤΤΑ |
2ος ΚΟΝΤΑΞΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ |
2η ΝΙΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ |
3ος ΖΩΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ |
3η ΡΟΥΣΣΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ |
ΑΓΟΡΙΑ ΥΠΤΙΟ |
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΥΠΤΙΟ |
1ος ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ |
1η ΔΟΥΖΑ ΒΙΟΛΕΤΤΑ |
2ος ΚΟΝΤΑΞΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ |
2η ΚΟΣΥΦΟΛΟΓΟΥ ΙΩΑΝΝΑ |
3ος ΣΚΙΑΔΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ |
3η ΝΙΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ |
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΣΘΙΟ |
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΣΘΙΟ |
1ος ΚΟΝΤΑΞΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ |
1η ΔΟΥΖΑ ΒΙΟΛΕΤΤΑ |
2ος ΖΩΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ |
2η ΝΙΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ |
3ος ΣΚΙΑΔΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ |
3η ΚΟΣΥΦΟΛΟΓΟΥ ΙΩΑΝΝΑ |
ΑΓΟΡΙΑ ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ |
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ |
1ος ΚΟΝΤΑΞΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ |
1η ΔΟΥΖΑ ΒΙΟΛΕΤΤΑ |
2ος ΖΩΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ |
2η ΝΙΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ |
3ος ΣΚΙΑΔΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 3ος ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ |
3η ΚΟΣΥΦΟΛΟΓΟΥ ΙΩΑΝΝΑ |