*Στις κατηγορίες Μπαμπίνι και προτζούνιορ δεν υπάρχει τελική κατάταξη και οι αγώνες γίνονται με μοναδικό στόχο την συμμετοχή των παιδιών.
ΜΠΑΜΠΙΝΙ – under 7 (γεννηθέντες 2007-08) 5v5 2x20’
ΟΜΑΔΕΣ: ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ Α’, ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ Β’, ΠΑΣ ΝΑΞΟΥ, ΑΜΕΣ ΝΗΡΕΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 21/06
18:00 Δ.Σ.ΜΗΛΟΥ ΠΑΣ ΝΑΞΟΥ – ΑΜΕΣ ΝΗΡΕΑΣ 8-3
19:00 Δ.Σ.ΜΗΛΟΥ ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ Α’ – ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ Β΄ 3-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 22/06
18:00 Δ.Σ.ΜΗΛΟΥ ΑΜΕΣ ΝΗΡΕΑΣ – ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ Β΄ 6-4
19:00 Δ.Σ.ΜΗΛΟΥ ΠΑΣ ΝΑΞΟΥ – ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ Α’ 11-7
ΔΕΥΤΕΡΑ 23/06
18:00 Δ.Σ.ΜΗΛΟΥ ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ Β’ – ΠΑΣ ΝΑΞΟΥ 6-11
19:00 Δ.Σ.ΜΗΛΟΥ ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ Α’ – ΑΜΕΣ ΝΗΡΕΑΣ 4-6
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – under 9 (γεννηθέντες 2005-06) 6v6 2x25’
Α΄ΟΜΙΛΟΣ: ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ Α’, ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ, ΑΜΕΣ ΝΗΡΕΑΣ, ΠΑΣ ΝΑΞΟΥ, ΑΟ ΣΥΡΟΥ
Β’ΟΜΙΛΟΣ: ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ Β’, ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ Γ’, PLAYLANDΣαντορίνης, ΑΟ ΠΑΡΟΥ, ΑΠ ΣΥΡΟΣ 2002
ΣΑΒΒΑΤΟ 21/06
09:00 Δ.Σ.ΜΗΛΟΥ ΑΠ ΣΥΡΟΣ 2002 – ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ Β΄ 1-1
10:00 Δ.Σ.ΜΗΛΟΥ ΑΜΕΣ ΝΗΡΕΑΣ – ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ Α΄ 1-0
11:00 Δ.Σ.ΜΗΛΟΥ ΠΑΣ ΝΑΞΟΥ – ΑΟ ΣΥΡΟΥ 10-2
12:00 Δ.Σ.ΜΗΛΟΥ ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ Γ’ – ΑΟ ΠΑΡΟΥ 0-3
17:30 Δ.Σ.ΜΗΛΟΥ ΑΠ ΣΥΡΟΣ 2002 – PLAYLANDΣαντορίνης 0-3
18:30 Δ.Σ.ΜΗΛΟΥ ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ Β’ – ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ Γ΄ 3-3
19:30 Δ.Σ.ΜΗΛΟΥ ΑΟ ΣΥΡΟΥ – ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ 1-3
20:30 Δ.Σ.ΜΗΛΟΥ ΑΜΕΣ ΝΗΡΕΑΣ – ΠΑΣ ΝΑΞΟΥ 1-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 22/06
09:00 Δ.Σ.ΜΗΛΟΥ ΠΑΣ ΝΑΞΟΥ – ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ 8-0
10:00 Δ.Σ.ΜΗΛΟΥ PLAYLANDΣαντορίνης – ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ Γ΄ 8-1
11:00 Δ.Σ.ΜΗΛΟΥ ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ Α’ – ΑΟ ΣΥΡΟΥ 2-2
12:00 Δ.Σ.ΜΗΛΟΥ ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ Β΄ – ΑΟ ΠΑΡΟΥ 4-3
17:30 Δ.Σ.ΜΗΛΟΥ ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ – ΑΜΕΣ ΝΗΡΕΑΣ 2-2
18:30 Δ.Σ.ΜΗΛΟΥ PLAYLANDΣαντορίνης – ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ Β΄ 0-2
19:30 Δ.Σ.ΜΗΛΟΥ ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ Α΄ – ΠΑΣ ΝΑΞΟΥ 1-9
20:30 Δ.Σ.ΜΗΛΟΥ ΑΟ ΠΑΡΟΥ – ΑΠ ΣΥΡΟΣ 2002 0-1
ΔΕΥΤΕΡΑ 23/06
09:00 Δ.Σ.ΜΗΛΟΥ ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ Α΄ 4-0
10:00 Δ.Σ.ΜΗΛΟΥ ΑΟ ΠΑΡΟΥ – PLAYLANDΣαντορίνης 1-5
11:00 Δ.Σ.ΜΗΛΟΥ ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ Γ΄ – ΑΠ ΣΥΡΟΣ 2002 2-2
12:00 Δ.Σ.ΜΗΛΟΥ ΑΟ ΣΥΡΟΥ – ΑΜΕΣ ΝΗΡΕΑΣ 0-1
17:30 Δ.Σ.ΜΗΛΟΥ ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ Γ΄- ΑΟ ΣΥΡΟΥ 1-1
18:00 Δ.Σ.ΜΗΛΟΥ ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ Α’ ΑΟ ΠΑΡΟΥ 0-1
18:30 Δ.Σ.ΜΗΛΟΥ ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ Β’ – ΝΗΡΕΑΣ 2-2
19:00 Δ.Σ.ΜΗΛΟΥ ΣΥΡΟΣ 2002 – ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ 1-0
19:30 Δ.Σ.ΜΗΛΟΥ ΠΑΣ ΝΑΞΟΥ – PLAYLAND1-2
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – under 11 (γεννηθέντες 2003-04) 8v8 2x25’
Α’ΟΜΙΛΟΣ: ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ Β’, ΑΜΕΣ ΝΗΡΕΑΣ, ΠΑΣ ΝΑΞΟΥ Α’, VISSASFC
Β’ΟΜΙΛΟΣ: ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ Α’, ΠΑΣ ΝΑΞΟΥ B’, ΑΠ ΣΥΡΟΣ 2002, ΑΜΕΣ ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ
Γ’ΟΜΙΛΟΣ: ΑΟ ΠΑΡΟΥ, PLAYLANDΣαντορίνης, ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ, ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 21/06
09:00 Γήπεδο Πολλωνίων S&B ΑΜΕΣ ΝΗΡΕΑΣ – ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ Β΄ 1-0
10:00 Γήπεδο Πολλωνίων S&B ΠΑΣ ΝΑΞΟΥ Α’ – VISSASFC 5-1
11:00 Γήπεδο Πολλωνίων S&B ΠΑΣ ΝΑΞΟΥ B’ – ΑΠ ΣΥΡΟΣ 2002 0-0
12:00 Γήπεδο Πολλωνίων S&B ΑΜΕΣ ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ – ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ Α΄ 6-1
17:00 Γήπεδο Πολλωνίων S&B ΑΟ ΠΑΡΟΥ – ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ 0-1
18:00 Γήπεδο Πολλωνίων S&B VISSASFC – ΑΜΕΣ ΝΗΡΕΑΣ 3-0
19:00 Γήπεδο Πολλωνίων S&B ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ Β’ – ΠΑΣ ΝΑΞΟΥ Α’ 1-7
20:00 Γήπεδο Πολλωνίων S&B PLAYLANDΣαντορίνης – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 1-2
21:00 Γήπεδο Πολλωνίων S&B ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ Α’ – ΠΑΣ ΝΑΞΟΥ B’ 0-7
ΚΥΡΙΑΚΗ 22/06
09:00 Γήπεδο Πολλωνίων S&B ΑΠ ΣΥΡΟΣ 2002 – ΑΜΕΣ ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ 1-0
10:00 Γήπεδο Πολλωνίων S&B ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ – PLAYLANDΣαντορίνης 0-1
11:00 Γήπεδο Πολλωνίων S&B ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – ΑΟ ΠΑΡΟΥ 1-0
12:00 Γήπεδο Πολλωνίων S&B ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ Β’ – VISSASFC 1-6
17:00 Γήπεδο Πολλωνίων S&B ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ Β΄ – ΑΠ ΣΥΡΟΣ 2002 0-7
18:00 Γήπεδο Πολλωνίων S&B ΠΑΣ ΝΑΞΟΥ B’ – ΑΜΕΣ ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ 4-0
19:00 Γήπεδο Πολλωνίων S&B ΠΑΣ ΝΑΞΟΥ Α’ – ΑΜΕΣ ΝΗΡΕΑΣ 4-0
20:00 Γήπεδο Πολλωνίων S&B ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 0-3
21:00 Γήπεδο Πολλωνίων S&B PLAYLANDΣαντορίνης – ΑΟ ΠΑΡΟΥ 1-2
ΔΕΥΤΕΡΑ 23/06
09:00 Γήπεδο Πολλωνίων S&B VISSASFC– ΠΑΣ ΝΑΞΟΥ Β΄1-0
09:30 ΓήπεδοΠολλωνίων S&B PLAYLAND – VISSAS FC 0-0
10:00 ΓήπεδοΠολλωνίων S&B ΠΑΣΝΑΞΟΥΒ’ – PLAYLAND 5-3
11:00 Γήπεδο Πολλωνίων S&B ΠΑΣ ΝΑΞΟΥ Α’ – ΣΥΡΟΣ 2002 2-0
12:00 Γήπεδο Πολλωνίων S&B ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – VISSASFC 1-0
18:00 Γήπεδο Πολλωνίων S&B Αγώνας κατάταξης 3η -4η θέση ΣΥΡΟΣ 2002 – VISSASFC 0-0 (5-3 πεναλτι)
19:00 Γήπεδο Πολλωνίων S&B Αγώνας κατάταξης 1η -2η θέση ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – ΠΑΣ ΝΑΞΟΥ 3-1
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ – under 13 (γεννηθέντες 2001-02) 9v9 2x30’
Α’ΟΜΙΛΟΣ: ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ, ΑΜΕΣ ΝΗΡΕΑΣ, ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ, PLAYLANDΣαντορίνης , ΑΟ ΣΥΡΟΥ
Β’ΟΜΙΛΟΣ: ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ, ΑΟ ΠΑΡΟΥ, ΠΑΣ ΝΑΞΟΥ, ΑΠ ΣΥΡΟΣ 2002
ΣΑΒΒΑΤΟ 21/06
09:45 Δ.Σ.ΜΗΛΟΥ ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΟ ΣΥΡΟΥ 2-1
11:00 Δ.Σ.ΜΗΛΟΥ ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - ΑΜΕΣ ΝΗΡΕΑΣ 1-3
17:00 Δ.Σ.ΜΗΛΟΥ ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 2-1
18:15 Δ.Σ.ΜΗΛΟΥ ΑΟ ΠΑΡΟΥ - ΑΠ ΣΥΡΟΣ 2002 2-1
19:30 Δ.Σ.ΜΗΛΟΥ ΠΑΣ ΝΑΞΟΥ – ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ 5-0
20:45 Δ.Σ.ΜΗΛΟΥ ΑΜΕΣ ΝΗΡΕΑΣ - PLAYLANDΣαντορίνης 2-2
ΚΥΡΙΑΚΗ 22/06
08:30 Δ.Σ.ΜΗΛΟΥ ΑΜΕΣ ΝΗΡΕΑΣ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 3-5
09:45 Δ.Σ.ΜΗΛΟΥ ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΠΑΡΟΥ 0-8
11:00 Δ.Σ.ΜΗΛΟΥ ΑΠ ΣΥΡΟΣ 2002 - ΠΑΣ ΝΑΞΟΥ 1-7
12:15 Δ.Σ.ΜΗΛΟΥ ΑΟ ΣΥΡΟΥ - PLAYLANDΣαντορίνης 1-4
17:00 Δ.Σ.ΜΗΛΟΥ ΠΑΣ ΝΑΞΟΥ - ΑΟ ΠΑΡΟΥ 2-1
18:15 Δ.Σ.ΜΗΛΟΥ ΑΠ ΣΥΡΟΣ 2002 – ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ 12-0
19:30 Δ.Σ.ΜΗΛΟΥ PLAYLANDΣαντορίνης - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 1-4
20:45 Δ.Σ.ΜΗΛΟΥ ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΣΥΡΟΥ 0-2
ΔΕΥΤΕΡΑ 23/06
09:00 Δ.Σ.ΜΗΛΟΥ PLAYLANDΣαντορίνης – ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 0-0
09:30 Δ.Σ.ΜΗΛΟΥ ΑΟ ΣΥΡΟΥ - ΑΜΕΣ ΝΗΡΕΑΣ 2-1
11:00 Δ.Σ.ΜΗΛΟΥ ΠΑΣ ΝΑΞΟΥ – ΑΟ ΣΥΡΟΥ 3-0
12:15 Δ.Σ.ΜΗΛΟΥ ΑΟ ΠΑΡΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 1-1 (4-2 πεναλτι)
17:30 Δ.Σ.ΜΗΛΟΥ Αγώνας κατάταξης 3η -4η θέση ΑΟ ΣΥΡΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 1-2
18:45 Δ.Σ.ΜΗΛΟΥ Αγώνας κατάταξης 1η -2η θέση ΠΑΣ ΝΑΞΟΥ – ΑΟ ΠΑΡΟΥ 2-1