ΑΡΧΙΚΗ
ΡΟΗ
BLOGS
Άλλα νέα
Σύνδεσμοι Φιλάθλων
Παράξενα
Μαγκαζίνο
Χάρτης
Ατζέντα
WEB TV
Νέα ανά νησί
Αμοργός
ΑΕ Αιγιάλης
ΑΝΠΟ Αμοργού
Ανάφη
Άνδρος
Ανδριακός
ΑΟ Υδρούσα
Αστέρας Κορθίου
Ν.Ο. Άνδρου
Ν.Ο. Κορθίου
ΑΟ Άνδρου
Αντίπαρος
Ν.Ο. Αντιπάρου
Πλοηγός Αντιπάρου
Δονούσα
Ηρακλειά
Ίος
Α.Σ. Ίου
Κέα
ΑΣΚ Αρισταίος
Λέων Κέας
ΝΑΟ Κέας
Κουφονήσια
Κίμωλος
Κύθνος
ΑΠΣ Κύθνου
Μήλος
Ν.Ο. Μήλου
Παμμηλιακός
ΠΕΦΟ Μήλου
Μύκονος
ΑΟ Μυκόνου
ΑΣ Άνω Μεράς
Γ.Σ. Μυκόνου
ΝΑΟ Μυκόνου
Ο.Α. Μυκόνου
Νάξος
ΑΜΣ Φιλωτίου
Αναγέννηση
Φανάρια
Αστέρας Τραγαίας
ΛΕΜΑΝ
ΛΕΜΟΝ
Ναξιακός ΓΣ
ΝΙΟ Νάξου
Πανναξιακός ΑΟ
Πανναξιακός ΑΟΝ
ΠΑΣ Νάξου
ΣΕΒΑΣ Νάξου
Naxos Fight Academy
Πάρος
ΑΛΑΠ
Αλυκή
ΑΟ Πάρου
Αιγαίας Πάρου
Αστέρας Μαρμάρων
ΓΑΣ Πάρου
Μαρπησσαϊκός
ΝΑΟ Δρυού τα δελφίνια
Νηρέας
ΝΟ Πάρου
ΟΑ Πάρου
Ολυμπιάδα Πάρου
ΠΟ Πάρου
Σαντορίνη
ΑΕ Σαντορίνης
ΑΣ Σαντορίνης
ΑΟ Θήρας
ΑΟ Καρτεράδου
ΑΟ Λάβα
ΑΟ Πύργου
ΔΑΠΠΟΣ
Ήφαιστος
Θύελλα Καμαρίου
Λέοντες
Πανθηραϊκός
Σέριφος
ΑΟ Σερίφου
Σίκινος
Σίφνος
Α.Γ.Ν.Ο.Σ
Πανσιφναϊκός
Σύρος
Αίαντας Σύρου
ΑΟ Άνω Σύρου
ΑΟ Βήσσας
ΑΟ Ερμούπολης
ΑΟ Πάγου
ΑΟ Σύρου
ΑΟ Φοίνικας
ΑΠ Σύρος 2002
Άρης Σύρου
ΑΣΕ Νεωρίου
ΑΣΣ Ποσειδών
Αστέρας Σύρου
Μέγας Αλέξανδρος
Ν.Ο.Π.Ο.Κ
Νέος ΑΟ Σύρου
ΝΟ Σύρου
Ο.Π.Α.Σ
ΟΑ Σύρου
ΠΟ Σύρου
ΠΑΟ Σύρου
Σχοινούσα
ΑΟ Σχοινούσας
Τήνος
ΑΕ Στενής
ΑΟ Τήνου
Κεχρός
ΝΚ Πανόρμου
ΝΟ Τήνου
ΠΑΣ Τήνου
Ποσειδώνας Τήνου
ΤΑΚ Περιστεριώνας
Φολέγανδρος
ΑΟ Φολεγάνδρου
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Γ΄Εθνική
Α' Κατηγορία
Γυναικείο Ποδόσφαιρο
Τοπικά πρωταθλήματα
Ακαδημίες
Football League
ΕΠΣ Κυκλάδων
Κύπελλο
Βετεράνοι
Φιλικοί αγώνες
Μικτές ομάδες
Διαιτησία
ΜΠΑΣΚΕΤ
ΒΟΛΕΪ
ΣΠΟΡ
Στίβος
Ιστιοπλοϊα
Ναυταθλητισμός
Ποδηλασία
Μηχανοκίνητα
Πολεμικές τέχνες
Τένις
Άλλα σπορ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Γ΄Εθνική 3ος όμιλος
Α' Κατηγορία
1ος Όμιλος
2ος Όμιλος
3ος Όμιλος
Κ18
Κ16
1ος Όμιλος
2ος Όμιλος
Κ-14
1ος Όμιλος
2ος Όμιλος
3ος Όμιλος
ΜΙΚΤΕΣ
Κ15 2021-2022
Κ17 2021-2022
ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ ΣΤΗ Γ΄ΕΘΝΙΚΗ
ΣΤΟΙΧΗΜΑ
ΑΠΟΨΕΙΣ
PLUS+
Κυκλάδες
Ελλάδα
Κόσμος
Υγεία
Life Style
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
Sport Cyclades
Τμήμα Marketing
Όροι Χρήσης
Πολιτική απορρήτου
Αρχική
Βαθμολογία
Λίστα Παιχτών
Αναζήτηση αγώνων
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ 5ος ΟΜΙΛΟΣ 2019-2020
Συμμετέχων
Όλες
ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΕ ΜΥΚΟΝΟΥ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
Γ.Σ. ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
ΚΗΦΙΣΙΑ
ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ
Όλες
Home
Away
Αγωνιστική
Όλες
1η αγωνιστική
2η αγωνιστική
3η αγωνιστική
4η αγωνιστική
5η αγωνιστική
6η αγωνιστική
7η αγωνιστική
8η αγωνιστική
9η αγωνιστική
10η αγωνιστική
11η αγωνιστική
12η αγωνιστική
13η αγωνιστική
14η αγωνιστική
15η αγωνιστική
16η αγωνιστική
17η αγωνιστική
18η αγωνιστική
19η αγωνιστική
20ή αγωνιστική
20ή αγωνιστική
21η αγωνιστική
22η αγωνιστική
23η αγωνιστική
24η αγωνιστική
25η αγωνιστική
26η αγωνιστική
Ημερομηνία
Αναζήτηση
20ή αγωνιστική
16-02-2020 16:00
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
v
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ
Δημοτικό Γήπεδο "Π.ΣΑΛΠΕΑΣ"
16-02-2020 16:00
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
v
ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
Γήπεδο Ζωγράφου
16-02-2020 16:00
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ
v
Γ.Σ. ΚΑΛΛΙΘΕΑ
Γήπεδο Καμαρίου
16-02-2020 16:00
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
v
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
16-02-2020 16:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
v
ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ
Δ.Σ. Καλλιθέας (Γρηγόρης Λαμπράκης)
16-02-2020 16:00
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
v
ΦΩΣΤΗΡΑΣ
Γήπεδο Ακράτητου "Γιάννης Παθιακάκης"
16-02-2020 16:00
ΑΕ ΜΥΚΟΝΟΥ
v
ΚΗΦΙΣΙΑ
Γήπεδο Άνω Μεράς
21η αγωνιστική
23-02-2020 14:00
ΑΕ ΜΥΚΟΝΟΥ
0 - 2
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
Γήπεδο Άνω Μεράς
23-02-2020 15:00
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ
1 - 0
ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΧΩΡΑΦΑΣ
23-02-2020 15:00
Γ.Σ. ΚΑΛΛΙΘΕΑ
2 - 1
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Δ.Σ. Καλλιθέας (Γρηγόρης Λαμπράκης)
23-02-2020 15:00
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
1 - 1
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
Κορυδαλλού
23-02-2020 15:00
ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ
0 - 3
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ
ΔΓ Φηρών
23-02-2020 15:00
ΦΩΣΤΗΡΑΣ
3 - 2
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
Γήπεδο Ταύρου "Σπύρος Γιαλαμπίδης"
23-02-2020 15:00
ΚΗΦΙΣΙΑ
0 - 1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
22η αγωνιστική
29-02-2020 13:00
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ
2 - 0
ΚΗΦΙΣΙΑ
Γήπεδο Καμαρίου
29-02-2020 13:00
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
1 - 0
ΑΕ ΜΥΚΟΝΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
29-02-2020 15:00
Γ.Σ. ΚΑΛΛΙΘΕΑ
3 - 0
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ
Δ.Σ. Καλλιθέας (Γρηγόρης Λαμπράκης)
29-02-2020 15:00
ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
2 - 2
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
29-02-2020 15:00
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
0 - 0
ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ
Δημοτικό Γήπεδο "Π.ΣΑΛΠΕΑΣ"
29-02-2020 15:00
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
2 - 2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ
Γήπεδο Ζωγράφου
«
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
»
Προβολή
5
10
20
25
50
100
Όλες
powered by
JoomSport: Sports team management app
powered by
JoomSport: Sports team management app
Σχολιάστε το άρθρο
Javascript is required to use Joomla Social Comments and Sharing
Joomla module for Social media integration
,
Joomla Social Comments and Sharing - share and comment on Joomla site to social media: Facebook, Twitter, LinkedI,Vkontakte, Odnoklassniki
Powered by OrdaSoft!
ΑΡΧΙΚΗ
ΡΟΗ
BLOGS
Άλλα νέα
Σύνδεσμοι Φιλάθλων
Παράξενα
Μαγκαζίνο
Χάρτης
Ατζέντα
WEB TV
Νέα ανά νησί
Αμοργός
ΑΕ Αιγιάλης
ΑΝΠΟ Αμοργού
Ανάφη
Άνδρος
Ανδριακός
ΑΟ Υδρούσα
Αστέρας Κορθίου
Ν.Ο. Άνδρου
Ν.Ο. Κορθίου
ΑΟ Άνδρου
Αντίπαρος
Ν.Ο. Αντιπάρου
Πλοηγός Αντιπάρου
Δονούσα
Ηρακλειά
Ίος
Α.Σ. Ίου
Κέα
ΑΣΚ Αρισταίος
Λέων Κέας
ΝΑΟ Κέας
ΝΕΑ ΑΝΑ ΝΗΣΙ 1
Κουφονήσια
Κίμωλος
Κύθνος
ΑΠΣ Κύθνου
Μήλος
Ν.Ο. Μήλου
Παμμηλιακός
ΠΕΦΟ Μήλου
Μύκονος
ΑΟ Μυκόνου
ΑΣ Άνω Μεράς
Γ.Σ. Μυκόνου
ΝΑΟ Μυκόνου
Ο.Α. Μυκόνου
Νάξος
ΑΜΣ Φιλωτίου
Αναγέννηση
Φανάρια
Αστέρας Τραγαίας
ΛΕΜΑΝ
ΛΕΜΟΝ
Ναξιακός ΓΣ
ΝΙΟ Νάξου
Πανναξιακός ΑΟ
Πανναξιακός ΑΟΝ
ΠΑΣ Νάξου
ΣΕΒΑΣ Νάξου
Naxos Fight Academy
Πάρος
ΑΛΑΠ
Αλυκή
ΑΟ Πάρου
Αιγαίας Πάρου
Αστέρας Μαρμάρων
ΓΑΣ Πάρου
Μαρπησσαϊκός
ΝΑΟ Δρυού τα δελφίνια
Νηρέας
ΝΟ Πάρου
ΟΑ Πάρου
Ολυμπιάδα Πάρου
ΠΟ Πάρου
Σαντορίνη
ΑΕ Σαντορίνης
ΑΣ Σαντορίνης
ΑΟ Θήρας
ΑΟ Καρτεράδου
ΑΟ Λάβα
ΑΟ Πύργου
ΔΑΠΠΟΣ
Ήφαιστος
Θύελλα Καμαρίου
Λέοντες
Πανθηραϊκός
ΝΕΑ ΑΝΑ ΝΗΣΙ 2
Σέριφος
ΑΟ Σερίφου
Σίκινος
Σίφνος
Α.Γ.Ν.Ο.Σ
Πανσιφναϊκός
Σύρος
Αίαντας Σύρου
ΑΟ Άνω Σύρου
ΑΟ Βήσσας
ΑΟ Ερμούπολης
ΑΟ Πάγου
ΑΟ Σύρου
ΑΟ Φοίνικας
ΑΠ Σύρος 2002
Άρης Σύρου
ΑΣΕ Νεωρίου
ΑΣΣ Ποσειδών
Αστέρας Σύρου
Μέγας Αλέξανδρος
Ν.Ο.Π.Ο.Κ
Νέος ΑΟ Σύρου
ΝΟ Σύρου
Ο.Π.Α.Σ
ΟΑ Σύρου
ΠΟ Σύρου
ΠΑΟ Σύρου
Σχοινούσα
ΑΟ Σχοινούσας
Τήνος
ΑΕ Στενής
ΑΟ Τήνου
Κεχρός
ΝΚ Πανόρμου
ΝΟ Τήνου
ΠΑΣ Τήνου
Ποσειδώνας Τήνου
ΤΑΚ Περιστεριώνας
Φολέγανδρος
ΑΟ Φολεγάνδρου
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
Γ΄Εθνική
Α' Κατηγορία
Γυναικείο Ποδόσφαιρο
Τοπικά πρωταθλήματα
Ακαδημίες
Football League
ΜΠΑΣΚΕΤ
ΒΟΛΕΪ
ΣΠΟΡ
Στίβος
Ιστιοπλοϊα
Ναυταθλητισμός
Ποδηλασία
Μηχανοκίνητα
Πολεμικές τέχνες
Τένις
Άλλα σπορ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Γ΄Εθνική 3ος όμιλος
Α' Κατηγορία
1ος Όμιλος
2ος Όμιλος
3ος Όμιλος
Κ18
Κ16
1ος Όμιλος
2ος Όμιλος
Κ-14
1ος Όμιλος
2ος Όμιλος
3ος Όμιλος
ΜΙΚΤΕΣ
Κ15 2021-2022
Κ17 2021-2022
ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ ΣΤΗ Γ΄ΕΘΝΙΚΗ
ΣΤΟΙΧΗΜΑ
ΑΠΟΨΕΙΣ
PLUS+
Κυκλάδες
Ελλάδα
Κόσμος
Υγεία
Life Style
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
Sport Cyclades
Τμήμα Marketing
Όροι Χρήσης
Πολιτική απορρήτου