Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε το Cyclades Tennis Tour που έλαβε χώρα στη μαγευτική Σύρο το διήμερο 14-15/6. Ο αριθμός των αθλητών έφτασε τους 80, οι οποίοι αγωνίστηκαν με πάθος και…
Το διήμερο 12-13 Απριλίου πραγματοποιήθηκε στην Σαντορίνη και στο Santorini Tennis Academy ο δεύτερος σταθμός του Cyclades Tennis Tour για το 2024. Ένα όμορφο αθλητικό ταξίδι που ξεκίνησε πέρυσι στις…
Η Συριανή αθλήτρια του τένις Φανή Ρούσσου κατέκτησε άλλη μια κορυφή, καταλαμβάνοντας την πρώτη θέση στο OPEN γυναικών που έγινε στο Πολύκαστρο το τριήμερο 12 με 14 Ιανουαρίου!
Σε μια πολύ μεγάλη επιτυχία προχώρησε η Συριανή αθλήτρια Τένις Φανή Ρούσσου, που κατέκτησε την 1η θέση στις Γυναίκες στο βαθμολογούμενο OPEN τουρνουά Ανδρών-Γυναικών που πραγματοποιήθηκε στο Πολύκαστρο.
«Μοναδική στιγμή... Του είπα ότι είμαι προπονητής τένις στην Νάξο και ότι θα ήταν μεγάλη μου χαρά να βγάζαμε μια φωτογραφία! Μου είπε αμέσως ναι»... είπε, μιλώντας στο S.C. «τρελαμένος»…