Με «περίπατο» 3-0 τον Αίαντα Ευόσμου ο ΑΟ Θήρας

Με αέρα από την ευρωπαϊκή του πρόκριση ο ΑΟ Θήρας χρειάστηκε 62 λεπτά για να νικήσει με 3-0 σετ (25-13, 25-13, 25-13) και τον Αίαντα Ευόσμου στο ΔΑΠΠΟΣ Σαντορίνης μπροστά σε 400 φίλους του.

Διαβάστε περισσότερα...

Και τώρα...πρωτάθλημα για τον Α.Ο. Θήρας

Μετά την πρόκριση στους ¨32¨του Τσάλεντζ Καπ, ο Α.Ο. Θήρας στρέφει το βλέμμα του στο πρωτάθλημα και αρχής γενομένης από το ματς με τον Αίαντα Ευόσμου θέλει να επιστρέψει στις επιτυχίες.

Ιστορική πρόκριση στη Λεμεσό για τον ΑΟ Θήρας

Το εισιτήριο για τους «32» του Tσάλεντζ Καπ σφράγισε ο Α.Ο. Θήρας, που μετά τη νίκη στη Σαντορίνη, επικράτησε και στην Κύπρο με 3-0 σετ επί της Α.Ε.Λ. Λεμεσού και προκρίθηκε για πρώτη φορά στην ιστορία του σε επόμενη φάση ευρωπαϊκής διοργάνωσης.

Το ευχαριστώ του Πανναξιακού ΑΟΝ για τον αγώνα με τον ΑΟ Θήρας

Ο Πανναξιακός ΑΟΝ εξέδωσε ανακοίνωση μέσα από την οποία ευχαριστεί τους φίλους της ομάδας που έδωσαν το βροντερό παρόν στο κλειστό της Νάξου στον αγώνα της volley league γυναικών με τον ΑΟ Θήρας.

Πρώτη Ευρωπαϊκή νίκη με φόντο την πρόκριση για τον ΑΟ Θήρας

Ιστορία έγραψε πριν λίγο ο ΑΟ θήρας, που πέτυχε την πρώτη του νίκη σε ευρωπαϊκό παιχνίδι, επικρατώντας με 3-0 απέναντι της ΑΕ Λεμεσού, στον αγώνα που αφορούσε την 2η προκριματική φάση του chalenge cup.

Συνδρομή σε αυτήν την τροφοδοσία RSS

Με τέσσερις αγώνες το αγωνιστικό μενού της Τετάρτης

Πλούσιο αγωνιστικό μενού θα έχουμε την Τετάρτη 21 Νοεμβρίου, καθώς...

Καλύτερος σε άμυνα και επίθεση ο Πανναξιακός στους τρεις ομίλους

Ο Πανναξιακός πέρασε και από την Ίο χθες επικρατώντας με...

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα των αγώνων (21-25/11)

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων της Τετάρτης και του σαββατοκύριακου...

Βαθμολογία και σκόρερ στον 7ο όμιλο της Γ' Εθνικής (7η αγων.)

Αμετάβλητη παρέμεινε η διαφορά που χωρίζει το Αιγάλεω από τις...

Μεγάλο ενδιαφέρον για την σχολή προπονητών της Νάξου

Μεγάλο είναι το ενδιαφέρον των υποψήφιων προπονητών για την σχολή...

Έτσι έχασε στη Μυτιλήνη η Θύελλα Καμαρίου [vid]

Δείτε τις καλύτερες στιγμές από το ματς του Αιολικού με...

Πρεμιέρα με ήττα, αλλά κέρδος το ''νέο αίμα'' για την Άνω Μερά

Με ήττα ξεκίνησε τις υποχρεώσεις της η γυναικεία ομάδα της...

Πέμπτη συνεχόμενη νίκη για την Κ14 του Α.Ο. Μυκόνου

Την 5η συνεχόμενη νίκη κατάφερε να πάρει σήμερα η ομάδα...

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Ο Πανναξιακός πέρασε και από την Ίο χθες επικρατώντας με 0-4 της ομώνυμης ομάδας, συνεχίζοντας παράλληλα απτόητος αναφορικά με στο...

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων της Τετάρτης και του σαββατοκύριακου, όπως αυτοί έχουν οριστεί αρχικά από την ΕΠΣ Κυκλάδων.