Στρατής Κρητικός: Θετικό το αποτέλεσμα, είμαστε αισιόδοξοι [vid]

Ο σκόρερ του Μαρπησσαϊκού στο ντέρμπι με τον Αστέρα Μαρμάρων, Στρατής Κρητικός δήλωσε την ικανοποίηση του ίδιου και της ομάδας του από το τελικό αποτέλεσμα, που αφήνει ανοιχτή την πρόκριση στο τελευταίο ματς.

Διαβάστε περισσότερα...

Σπύρος Καργιώτης: Έχουμε όλα όσα χρειάζονται για να τα καταφέρουμε [vid]

Ο αμυντικός μέσος του Αστέρα Μαρμάρων  Σπύρος Καργιώτης τόνισε την ανωτερότητα της ομάδας του καθ' όλη τη διάρκεια του παιχνιδιού απέναντι στον Μαρπησσαϊκό.

Γιώργος Μοστράτος: Μας αξίζει να έχουμε όνειρα και στόχους [vid]

Ο κόουτς του Μαρπησσαϊκού Γιώργος Μοστράτος στις δηλώσεις του μετά τον τέλος του αγώνα με του Αστέρα Μαρμάρων (1-1), τόνισε την ικανοποίηση του για το αποτέλεσμα, ενώ μίλησε και για το μέλλον της ομάδας.

Μαρπησσαϊκός - Αστέρας Μαρμάρων 1-1 [Highlights]

Δείτε τις καλύτερες στιγμές και τα γκολ από το Παριανό ντέρμπι του 2ου ομίλου της Β' κατηγορίας της ΕΠΣ Κυκλάδων μεταξύ του Μαρπησσαϊκού και του Αστέρα Μαρμάρων που έληξε ισόπαλο 1-1.

''Χ'' στο Αστέρας Μαρμάρων - Μαρπησσαϊκός και ανοιχτή η 2η θέση του ομίλου

Βαθμούς και γκολ μοιράστηκαν ο Μαρπησσαϊκός και ο Αστέρας Μαρμάρων στο παριανό ντέρμπι του 2ου ομίλου της Β' κατηγορίας που έγινε το μεσημέρι της Κυριακής στο γήπεδο του Αρχίλοχου.

Μαρπησσαϊκός - Αστέρας Μαρμάρων [Live Streaming]

Παρακολουθήστε σε ζωντανή μετάδοση από το γήπεδο του Αρχίλοχου στην Πάρο τον αγώνα του 2ου ομίλου της Β΄ κατηγορίας της ΕΠΣ Κυκλάδων μεταξύ του Μαρπησσαϊκού και του Αστέρα Μαρμάρων.

Επίδειξη ισχύος (!!) των παίδων του ΑΠΑΣ “Τα Φανάρια” απέναντι στον Μαρπησσαϊκό

Σε ένα παιχνίδι που δεν χρήζει ανάλυσης όσον αφορά το μπασκετικό κομμάτι ο ΑΠΑΣ “Τα Φανάρια” έκανε …επίδειξη ισχύος απέναντι στον Μαρπησσαϊκό κερδίζοντάς τον εκτός έδρας με σκορ 18-112 για τον Β’ όμιλο του παιδικού πρωταθλήματος της ΕΣΚ Κυκλάδων το απόγευμα της Κυριακής 16 Φεβρουαρίου και διατήρησε το αήττητο στις οκτώ αναμετρήσεις που έχει δώσει τη φετινή αγωνιστική περίοδο.

Συνεχίζουν ακάθεκτες προς τον τίτλο οι γυναίκες της ΑΕ Σαντορίνης [pics]

Άλλη μία επιβλητική νίκη πρόσθεσε στο ενεργητικό της η ΑΕ Σαντορίνης προς την κατάκτηση και του φετινού τίτλου στο γυναικείο πρωτάθλημα της ΕΣΚ Κυκλάδων.

Λαρεντζάκης: Να τελειώνουμε με το θέατρο του παραλόγου

Η ματαίωση του αγώνα για τον 2ο ομιλο της β΄κατηγορίας μεταξύ του ΑΠΣ Κύθνου και του Μαρπησσαϊκού, έχει φέρει αναταράξεις με τους Παριανούς να τοποθετούνται μέσω ανακοίνωσης των παικτών και του προπονητή και τον πρόεδρο της ομάδας της Κύθνου κ. Γιώργο Λαρεντζάκη, να «σηκώνει το γάντι» απαντώντας άμεσα, γνωστοποιώντας τη θέση της δικής του ομάδας.

Συνδρομή σε αυτήν την τροφοδοσία RSS

Κύπελλο Κυκλάδων: ΑΟ Καρτεράδος - Πανθηραϊκός [Live Score]

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό από το γήπεδο των Φηρών στη...

Νωρίτερα τα ματς της Θύελλας Καμαρίου και της Άνω Μεράς

Νωρίτερα θα διεξαχθεί η σέντρα της 22ης αγωνιστικής στον 5ο...

Θέλει η Νάξος τον Πανναξιακό στη Γ' Εθνική; Η απάντηση τον Απρίλη!

Μετά από αρκετά χρόνια ο πρωταθλητής Κυκλάδων Πανναξιακός πήρε το...

Νίκησε ταλαιπωρία και Πύργο ο ΑΟ Μυκόνου

Νικητής με 0-1 έφυγε από τη Σαντορίνη ο ΑΟ Μυκόνου...

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα των αγώνων (29/2-4/3)

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων της ΕΠΣ Κυκλάδων για το...

ΑΣ Άνω Μερά - Ακράτητος 0-2 [Highlights]

Δείτε τις καλύτερες φάσεις και τα γκολ από τον αγώνα...

Μία δεκαετία γεμάτη επιτυχίες για τον Πανναξιακό

Μπορεί ο Πανναξιακός φέτος να συμπληρώνει 60 χρόνια από την...

Ξεκίνησε η προετοιμασία ενόψει Κηφισιάς για τη Θύελλα Καμαρίου

Χωρίς προβλήματα τραυματισμών και με όλους τους παίκτες στην διάθεση...

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (2)

Οι διαιτητές της 22ης αγωνιστικής του 5ου ομίλου

Δείτε τους διαιτητές που ορίστηκαν για την 22η αγωνιστική του 5ου ομίλου που θα γίνει το Σάββατο 29 Φεβρουαρίου.

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό από το γήπεδο των Φηρών στη Σαντορίνη τον αγώνα Κυπέλλου Κυκλάδων μεταξύ του Πανθηραϊκού και του...