Προσεχείς Αγώνες
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ-14 2023-2024 (1η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα |
Ε.Π.Σ. ΣΑΜΟΥ - Ε.Π.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ | ΔΗΜ. ΣΤ. ΣΑΜΟΥ | Τετάρτη | 17/01/24 | 12:00 |
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ-16 2023-2024 (1η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα |
Ε.Π.Σ. ΣΑΜΟΥ - Ε.Π.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ | ΔΗΜ. ΣΤ. ΣΑΜΟΥ | Τετάρτη | 17/01/24 | 15:00 |
ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ 2023-2024 (4η φάση) |
||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα |
ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΑ Κ-14 - ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΑ Κ-14 ΣΥΡΟΥ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Σάββατο | 13/01/24 | 19:00 |
3η φάση | ||||
ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΑ Κ-16 - ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΑ Κ-16 ΣΥΡΟΥ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Σάββατο | 13/01/24 | 21:00 |
4η φάση | ||||
ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΑ Κ-14 - ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΑ Κ-14 ΣΥΡΟΥ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Κυριακή | 14/01/24 | 17:00 |
3η φάση | ||||
ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΑ Κ-16 - ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΑ Κ-16 ΣΥΡΟΥ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Κυριακή | 14/01/24 | 19:00 |
5η φάση | ||||
ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΑ Κ-14 - ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΑ Κ-14 ΣΥΡΟΥ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Δευτέρα | 15/01/24 | 15:30 |
ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΑ Κ-16 - ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΑ Κ-16 ΣΥΡΟΥ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Δευτέρα | 15/01/24 | 17:30 |
ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΑ Κ-14 - ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΑ Κ-16 | ΔΗΜ. ΣΤ. ΣΑΜΟΥ | Τρίτη | 16/01/24 | 12:00 |
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (17η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα |
Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Κυριακή | 07/01/24 | 12:30 |
A.E. MYKONOY - Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ | ΚΟΡΦΟΥ | Δευτέρα | 08/01/24 | 11:00 |
Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα |
Α.Ο. ΧΑΝΙΑ - A.E. MYKONOY | ΜΙΝΟΤΑΥΡΟΥ ΜΟΥΡΝΙΩΝ | Τετάρτη | 10/01/24 | 15:00 |
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα |
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Παρασκευή | 12/01/24 | 19:30 |
7η αγωνιστική | ||||
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ Β | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ | Κυριακή | 14/01/24 | 16:30 |
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα |
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ | Παρασκευή | 12/01/24 | 22:45 |
7η αγωνιστική | ||||
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ | Σάββατο | 13/01/24 | 13:00 |
ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Ε. ΠΑΡΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥ | Κυριακή | 14/01/24 | 12:00 |
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα |
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ | ΦΙΛΩΤΙΟΥ | Σάββατο | 13/01/24 | 19:30 |
Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ | ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ | Κυριακή | 14/01/24 | 12:00 |
8η αγωνιστική | ||||
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ | ΚΑΜΑΡΙΟΥ | Σάββατο | 20/01/24 | 17:00 |
Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ | ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ | Κυριακή | 21/01/24 | 12:00 |
Κ-16 WINDOOR -1ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα |
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Τετάρτη | 10/01/24 | 16:45 |
8η αγωνιστική | ||||
A.E. MYKONOY - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ | ΚΟΡΦΟΥ | Σάββατο | 13/01/24 | 12:45 |
Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα |
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1 | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ | Σάββατο | 13/01/24 | 21:00 |
5η αγωνιστική | ||||
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 2 | ΦΙΛΩΤΙΟΥ | Κυριακή | 14/01/24 | 09:30 |
4η αγωνιστική | ||||
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ | Κυριακή | 14/01/24 | 17:30 |
Κ-14 HAUSBRANDT - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα |
Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Σάββατο | 13/01/24 | 09:00 |
ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Σάββατο | 13/01/24 | 15:00 |
Κ-14 HAUSBRANDT - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα |
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ | Σάββατο | 13/01/24 | 15:00 |
3η αγωνιστική | ||||
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ | Σάββατο | 13/01/24 | 17:30 |
Κ-14 HAUSBRANDT - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα |
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 2 - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ | ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥ | Σάββατο | 13/01/24 | 19:00 |
2η αγωνιστική | ||||
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 1 - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ | ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥ | Κυριακή | 14/01/24 | 10:00 |
Κ-12 ΝΙΚΕ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα |
Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Κυριακή | 14/01/24 | 15:00 |
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Πέμπτη | 18/01/24 | 17:45 |
Κ-12 ΝΙΚΕ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα |
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2 - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ 1 | ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥ | Σάββατο | 13/01/24 | 16:00 |
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1 - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ 2 | ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥ | Σάββατο | 13/01/24 | 17:30 |
Κ-12 ΝΙΚΕ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα |
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ | Σάββατο | 13/01/24 | 21:00 |
4η αγωνιστική | ||||
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ | Σάββατο | 13/01/24 | 22:30 |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.