Αναλυτικά:
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (19η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Σάββατο | 20/01/24 | 13:30 | 1-1 | |
A.E. MYKONOY - Γ.Σ. ΜΑΡΚΟ | ΚΟΡΦΟΥ | Κυριακή | 21/01/24 | 13:45 | ΑΝΑΒΟΛΗ | |
Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ - A.E. MYKONOY | ΔΗΜ. ΓΗΠ. Ι. ΖΥΡΙΝΗΣ | Σάββατο | 20/01/24 | 13:00 | 3-0 | |
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ | ΤΗΝΟΥ | Κυριακή | 21/01/24 | 12:45 | ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ. | ΑΝΑΒΟΛΗ |
7η αγωνιστική | ||||||
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ Β | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ | Κυριακή | 21/01/24 | 16:30 | ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε., ΚΟΚΤΣΙΔΗΣ Ε. | ΑΝΑΒΟΛΗ |
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ | Παρασκευή | 19/01/24 | 21:30 | ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α., ΚΥΠΡΑΙΟΣ Ι. | 5-0 |
7η αγωνιστική | ||||||
ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Ε. ΠΑΡΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥ | Σάββατο | 20/01/24 | 15:00 | VAN AAKEN Φ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ., ΜΑΝΩΛΗΚΑ Μ. | ΑΝΑΒΟΛΗ |
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ | ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ | Σάββατο | 20/01/24 | 21:00 | ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Α. | ΑΝΑΒΟΛΗ |
10η αγωνιστική | ||||||
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ | ΚΑΜΑΡΙΟΥ | Κυριακή | 21/01/24 | 15:00 | ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Α. | ΑΝΑΒΟΛΗ |
Κ-16 WINDOOR -1ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
A.E. MYKONOY - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ | ΚΟΡΦΟΥ | Σάββατο | 20/01/24 | 12:30 | ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε., ΚΟΚΤΣΙΔΗΣ Ε. | 3-2 |
4η αγωνιστική | ||||||
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ | Σάββατο | 20/01/24 | 17:00 | ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α., ΚΥΠΡΑΙΟΣ Ι. | ΑΝΑΒΟΛΗ |
Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1 - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ | ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ | Σάββατο | 20/01/24 | 17:00 | ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Α., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ. | ΑΝΑΒΟΛΗ |
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 2 - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ | ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ | Σάββατο | 20/01/24 | 19:00 | ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Α. | ΑΝΑΒΟΛΗ |
5η αγωνιστική | ||||||
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 2 - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ | ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ | Κυριακή | 21/01/24 | 10:30 | ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Α. | ΑΝΑΒΟΛΗ |
3η αγωνιστική | ||||||
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1 - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ | ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ | Κυριακή | 21/01/24 | 12:30 | ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Α., ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ., ΒΑΙΛΑ Λ. | ΑΝΑΒΟΛΗ |
10η αγωνιστική | ||||||
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ | Κυριακή | 21/01/24 | 20:00 | ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ. | ΑΝΑΒΟΛΗ |
Κ-14 HAUSBRANDT - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Σάββατο | 20/01/24 | 16:00 | ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Π., ΖΟΥΓΑΝΕΛΗΣ Σ. | 0-1 |
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ | ΚΟΡΦΟΥ | Κυριακή | 21/01/24 | 16:00 | ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΔΡΟΣΟΣ Γ. | ΑΝΑΒΟΛΗ |
Κ-14 HAUSBRANDT - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ | Παρασκευή | 19/01/24 | 18:00 | ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α., ΚΥΠΡΑΙΟΣ Ι. | 1-1 |
ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥ | Σάββατο | 20/01/24 | 13:00 | ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ., VAN AAKEN Φ., ΜΑΝΩΛΗΚΑ Μ. | ΑΝΑΒΟΛΗ |
Κ-14 HAUSBRANDT - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 2 - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ | Σάββατο | 20/01/24 | 18:45 | ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΣΦΥΡΟΕΡΑΣ Γ. | ΑΝΑΒΟΛΗ |
2η αγωνιστική | ||||||
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 1 - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ | ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥ | Κυριακή | 21/01/24 | 10:00 | VAN AAKEN Φ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ., ΣΦΥΡΟΕΡΑΣ Γ. | ΑΝΑΒΟΛΗ |
Κ-12 ΝΙΚΕ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2 - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ 1 | ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥ | Σάββατο | 20/01/24 | 16:30 | ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε. | 0-5 |
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1 - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ 2 | ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥ | Σάββατο | 20/01/24 | 18:00 | ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π. | 5-0 |
Κ-12 ΝΙΚΕ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ | Παρασκευή | 19/01/24 | 20:00 | ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α., ΚΥΠΡΑΙΟΣ Ι. | 4-1 |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.