Τρίτη, 03 Σεπτεμβρίου 2019 13:34

Πολύ καλή εμφάνιση του ΝΟ Πάρου στα «Βικέλεια 2019»

Πολύ καλή εμφάνιση πραγματοποίησε η ομάδα του Ναυτικού Ομίλου Πάρου στη Διασυλλογική Ημερίδα Κολύμβησης με την Επωνυμία «Βικέλεια 2019» που πραγματοποιήθηκε Ανοιχτό Κολυμβητήριο Δήμου Σύρου Ερμούπολης «Δημήτριος Βικέλας» το διήμερο Σάββατο και Κυριακή 31/8- 1/9.

Στους αγώνες πήραν μέρος 8 ομάδες και ο Ναυτικός Όμιλος Πάρου συμμετείχε συνολικά με 12 κολυμβητές-τριες πετυχαίνοντας εξαιρετικές επιδόσεις σε πολλά από τα αγωνίσματα εξασφαλίζοντας επάξια και πολλαπλώς την παρουσία τους στο βάθρο των απονομών.
Αναλυτικά τα αποτελέσματα έχουν ως εξής:

Περίληψη διακρίσεων:

Χρυσά μετάλλια:        20

Αργυρά μετάλλια:       3

Χάλκινα μετάλλια:     5

Α’ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – ΣΑΒΒΑΤΟ 31/08/2019

1.      50μ. Ελεύθερο Αγοριών 9 - 10 - 11 & 12 ετών

Στέφανος ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ                                                                                 6ος

Κων/νος ΜΑΛΙΑΡΗΣ                                                                                      8ος

Αντώνης ΜΠΟΥΡΕΛΗΣ                                                                                 9ος

2. 50μ. Πεταλούδα Κοριτσιών 11 & 12 ετών

Μαρίνα Χρυσούλα ΚΑΛΑΝΤΖΗ                                                                   1η 

3. 100μ. Πρόσθιο Κοριτσιών 12 ετών

Μαρίνα Χρυσούλα ΚΑΛΑΝΤΖΗ                                                                   1η

4. 50μ. Ελεύθερο Γυναικών

Μαρία ΠΑΝΤΕΛΑΙΟΥ                                                                                   1η

5. 50μ. Ελεύθερο– Παγκορασίδων Β’

Χρυσάνθη ΠΑΝΤΑΖΙΔΗ                                                                                1η

Φλώρα ΣΚΑΡΑΜΑΓΚΑ                                                                                 3η

6. 50μ. Ελεύθερο Κορασίδων

Ηλέκτρα-Σολομέ-Ζωή ΜΑΛΤΖΗ                                                                   1η

Δήμητρα ΤΖΙΩΤΗ                                                                                            3η

7. 50μ. Ελεύθερο  Νεανίδων

Μαρία-Κων/να ΤΖΙΩΤΗ                                                                                  1η

8. 50μ. Ύπτιο Κορασίδων

Ανδρονίκη ΓΡΑΝΕΤΤΑ ΚΟΡΤΙΑΝΟΥ                                                          1η

Δήμητρα ΤΖΙΩΤΗ                                                                                            3η

9. 50μ. Ύπτιο Παγκορασίδων Β’

Φλώρα ΣΚΑΡΑΜΑΓΚΑ                                                                                 1η

 Β’ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – ΚΥΡΙΑΚΗ 01/09/2019

1.      50μ. Ύπτιο Αγοριών 9 - 10 - 11 & 12 ετών

Στέφανος ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ                                                                                 3ος

Κων/νος ΜΑΛΙΑΡΗΣ                                                                                      6ος

2. 100μ. Ελεύθερο Κοριτσιών 12 ετών

Μαρίνα Χρυσούλα ΚΑΛΑΝΤΖΗ                                                                   1η

3. 4 x 50μ. Ελεύθερο Αγοριών 9 - 10 - 11 & 12 ετών

Αντώνης ΒΑΣΤΑΡΔΗΣ

Στέφανος ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ

Κων/νος ΜΑΛΙΑΡΗΣ                                                                                      2οι

Αντώνης ΜΠΟΥΡΕΛΗΣ

4. 50μ. Πεταλούδα Γυναικών Κορασίδων

Ηλέκτρα ΜΑΛΤΖΗ-ΣΟΛΟΜΕ                                                                       1η

Ανδρονίκη ΓΡΑΝΕΤΤΑ ΚΟΡΤΙΑΝΟΥ                                                          2η

5. 50μ. Πεταλούδα Γυναικών

Μαρία ΠΑΝΤΕΛΑΙΟΥ                                                                                   1η

6. 50μ. Πεταλούδα Νεανίδων

Μαρία-Κων/να ΤΖΙΩΤΗ                                                                                  1η

7. 50μ. Πεταλούδα Παγκορασίδων Β’

Χρυσάνθη ΠΑΝΤΑΖΙΔΗ                                                                                1η

8. 50μ. Πρόσθιο Κορασίδων

Ηλέκτρα-Σολομέ-Ζωή ΜΑΛΤΖΗ                                                                   1η

9. 50μ. Πρόσθιο Νεανίδων

Μαρία-Κων/να ΤΖΙΩΤΗ                                                                                  1η

11. 100μ. Ελεύθερο Γυναικών

Μαρία ΠΑΝΤΕΛΑΙΟΥ                                                                                   1η

12. 100μ. Ελεύθερο Κορασίδων

Ανδρονίκη ΓΡΑΝΕΤΤΑ ΚΟΡΤΙΑΝΟΥ                                                         1η

Δήμητρα ΤΖΙΩΤΗ                                                                                            3η

13. 100μ. Ελεύθερο Παγκορασίδων Β’

Χρυσάνθη ΠΑΝΤΑΖΙΔΗ                                                                                1η

Φλώρα ΣΚΑΡΑΜΑΓΚΑ                                                                                 2η

14. 4 x 50μ. Ελεύθερο Γυναικών (open)

Χρυσάνθη ΠΑΝΤΑΖΙΔΗ

Ανδρονίκη ΓΡΑΝΕΤΤΑ ΚΟΡΤΙΑΝΟΥ

Μαρία-Κων/να ΤΖΙΩΤΗ                                                                                  1ες

Ηλέκτρα-Σολομέ-Ζωή ΜΑΛΤΖΗ

Δήμητρα ΤΖΙΩΤΗ

Φλώρα ΣΚΑΡΑΜΑΓΚΑ

Μαρίνα Χρυσούλα ΚΑΛΑΝΤΖΗ                                                                   2ες εκτός

Μαρία ΠΑΝΤΕΛΑΙΟΥ                                                                                 συναγ/σμού

15. 4 x 50μ. Μικτή ομαδική Γυναικών (open)

Χρυσάνθη ΠΑΝΤΑΖΙΔΗ

Ανδρονίκη ΓΡΑΝΕΤΤΑ ΚΟΡΤΙΑΝΟΥ

Μαρία-Κων/να ΤΖΙΩΤΗ                                                                                  1ες

Ηλέκτρα-Σολομέ-Ζωή ΜΑΛΤΖΗ

Δήμητρα ΤΖΙΩΤΗ

Φλώρα ΣΚΑΡΑΜΑΓΚΑ

Μαρίνα Χρυσούλα ΚΑΛΑΝΤΖΗ                                                                   2ες εκτός

Μαρία ΠΑΝΤΕΛΑΙΟΥ                                                                                 συναγ/σμού

-

thumbnail_image006_7ec5c.png

thumbnail_image005_81087.jpg

thumbnail_image005_1_bd40f.jpg

image004_b93a2.jpg

image003_de17a.jpg

image002_f9158.jpg

 

 

Κατηγορία ΚΟΛΥΜΒHΣΗ

BANNER PAS NAXOU 2021

Ovo iatrika 350

BETARADES 300X250

Σχολιάστε το άρθρο

© 2004 - 2021 All Rights Reserved. | Φιλοξενία & Κατασκευή HostPlus LTD

hostplus 35

0
Shares