Κυριακή, 18 Δεκεμβρίου 2011 13:09

Το πρώτο σχόλιο του αγώνα στη Μύκονο

aom_perama

Το πρώτο σχόλιο από τον αγώνα πρωταθλήματος της Δ’ Εθνικής μεταξύ του ΑΟ Μυκόνου και της Ρόδου από τον Αντώνη Μιχαήλ.

{div float:left}{/div}Τελικό ΑΟ Μυκόνου – Ρόδος 1-1!!. Ένα άτυχο αποτέλεσμα για τον ΑΟΜ που ήταν πολύ καλύτερος της φιλοξενούμενης ομάδας της Ρόδου!.

Μαγική εικόνα το αποτέλεσμα! Από το πουθενά προηγήθηκε η Ρόδος στο 24ο λεπτό με τον Καταπόδη. Ο ΑΟ Μυκόνου συνέχυσε την πίεση του ενώ έχει φοβερά παράπονα από τον διαιτητή της αναμέτρησης καθώς του ακύρωσε 2 γκολ!!!. Το ένα φάνηκε κανονικό ακόμα και με γυμνό μάτι!.

Ανώτερη η Μύκονος είχε και δοκάρι ενώ ισοφάρισε στο 82ο λεπτό με τον Παπασταθόπουλο!