Παρασκευή, 15 Οκτωβρίου 2021 10:51

Το πρόγραμμα του 5ου ομίλου της Γ΄Εθνικής

Δείτε το πρόγραμμα του 5ου ομίλου της Γ΄ Εθνικής, όπου συμμετάσχουν η ΑΕ Μυκόνου και η Σαντορίνη 2020.

Συμμετέχουν οι ομάδες:

 ΑΕ Μυκόνου, Σαντορίνη 2020, Άγιος Ιερόθεος, Ερμής Μιλιγούς, Φοίνικας Νεας Επιδαύρου, Ερμιόνη, Ηλιούπολη, Χαραυγιακός, Παναρκαδικός, Αρης Σκάλας, Φωστήρας.

1η αγωνιστική 12η

Άρης Σκάλας -Ερμιόνη

Παναρκαδικός -Άγιος Ιερόθεος

Σαντορίνη 2020 -Ερμής Μιλιγούς

ΑΕ Μυκόνου -Ηλιούπολη

Φοίνικας Νεας Επιδαύρου -Φωστήρας

Ρεπό: Χαραυγιακός

 

2η αγωνιστική 13η

Χαραυγιακός -Άρης Σκάλας

Ερμιόνη -Παναρκαδικός

Άγιος Ιερόθεος-ΑΕ Μυκόνου

Ερμής Μιλιγούς -Φοίνικας Νεας Επιδαύρου

Φωστήρας -Ηλιούπολη

Ρεπό: Σαντορίνη 2020

 

3η αγωνιστική 14η

Άρης Σκάλας-Παναρκαδικός

Σαντορίνη 2020 -Χαραυγιακός

ΑΕ Μυκόνου -Ερμιόνη

Φωστήρας -Άγιος Ιερόθεος

Ηλιούπολη -Ερμής Μιλιγούς

Ρεπό: Φοίνικας Νεας Επιδαύρου

 

4η αγωνιστική 15η

Σαντορίνη 2020-Άρης Σκάλας

Παναρκαδικός -ΑΕ Μυκόνου

Χαραυγιακός -Φοίνικας Νεας Επιδαύρου

Ερμιόνη -Φωστήρας

Ερμής Μιλιγούς -Άγιος Ιερόθεος

Ρεπό: Ηλιούπολη

 

5η αγωνιστική 16η

Άρης Σκάλας -ΑΕ Μυκόνου

Φοίνικας Νεας Επιδαύρου -Σαντορίνη 2020

Φωστήρας -Παναρκαδικός

Ηλιούπολη -Χαραυγιακός

Ερμής Μιλιγούς -Ερμιόνη

Ρεπό: Άγιος Ιερόθεος

 

6η αγωνιστική 17η

Φοίνικας Νεας Επιδαύρου -Άρης Σκάλας

ΑΕ Μυκόνου -Φωστήρας

Σαντορίνη 2020 -Ηλιούπολη

Παναρκαδικός -Ερμής Μιλιγούς

Χαραυγιακός-Άγιος Ιερόθεος

Ρεπό: Ερμιόνη

 

7η αγωνιστική 18η

Άρης Σκάλας-Φωστήρας

Ηλιούπολη -Φοίνικας Νεας Επιδαύρου

Ερμής Μιλιγούς -ΑΕ Μυκόνου

Άγιος Ιερόθεος-Σαντορίνη 2020

Ερμιόνη -Χαραυγιακός

Ρεπό: Παναρκαδικός

 

8η αγωνιστική 19η

Ηλιούπολη -Άρης Σκάλας

Φωστήρας -Ερμής Μιλιγούς

Φοίνικας Νεας Επιδαύρου -Άγιος Ιερόθεος

Σαντορίνη 2020 -Ερμιόνη

Παναρκαδικός -Χαραυγιακός

Ρεπό: ΑΕ Μυκόνου

 

9η αγωνιστική 20η

Άρης Σκάλας-Ερμής Μιλιγούς

Άγιος Ιερόθεος-Ηλιούπολη

Ερμιόνη -Φοίνικας Νεας Επιδαύρου

Χαραυγιακός -ΑΕ Μυκόνου

Παναρκαδικός -Σαντορίνη 2020

Ρεπό: Φωστήρας

 

10η αγωνιστική 21η

Άγιος Ιερόθεος-Άρης Σκάλας

Ηλιούπολη -Ερμιόνη

Φωστήρας -Χαραυγιακός

Φοίνικας Νεας Επιδαύρου -Παναρκαδικός

ΑΕ Μυκόνου -Σαντορίνη 2020

Ρεπό: Ερμής Μιλιγούς

 

11η αγωνιστική 22η

Ερμιόνη -Άγιος Ιερόθεος

Χαραυγιακός -Ερμής Μιλιγούς

Παναρκαδικός -Ηλιούπολη

Σαντορίνη 2020 -Φωστήρας

ΑΕ Μυκόνου -Φοίνικας Νεας Επιδαύρου

Ρεπό: Άρης Σκάλας

 

Κατηγορία Γ΄ΕΘΝΙΚΗ

BANNER PAS NAXOU 2021

AKADIMIES PANNAXIAKOS

BETARADES 300X250

Σχολιάστε το άρθρο

© 2004 - 2021 All Rights Reserved. | Φιλοξενία & Κατασκευή HostPlus LTD

hostplus 35

0
Shares