Πέμπτη, 18 Οκτωβρίου 2018 23:41

Volley League 2018-19: Αναλυτικά τα ρόστερ των ομάδων

Δείτε τα ρόστερ των ομάδων που θα λάβουν μέρος στη Volley League της σεζόν 2018 - 2019.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 2018-19

Φ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΓΕΝΝΗΣΗ ΥΨΟΣ ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ 2018-19
1. Χριστοφιδέλης Κώστας 26/06/1977 1.95 Ακραίος Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
2. Τσέλιος Παρασκευάς 26/07/1997 2.07 Κεντρικός Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
3. Ζουπάνης Νίκος 18/03/1989 2.02 Κεντρικός / Διαγώνιος Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
5. Στιβαχτής Κώστας 22/05/1980 1.86 Πασαδόρος Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
6. Στεφάνου Γιώργος 12/01/1981 1.88 Λίμπερο Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
7. Πετρέας Γιώργος 19/11/1986 2.02 Κεντρικός Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
8. Bohme Marcus 25/08/1985 2.11 Κεντρικός Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
9. Δαρίδης Θεολόγος 18/07/1991 1.77 Λίμπερο Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
10. Ανδρεάδης Ανδρέας 14/01/1981 2.03 Κεντρικός Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
11. Φράγκος Ανδρέας 21/12/1989 2.01 Ακραίος Hyundai Skywalkers (Ν.Κορέα)
12. Gavin Schmitt 27/01/1986 2.08 Διαγώνιος Toray Arrows (Ιαπωνία)
14. Tervaportti Eemi 26/07/1989 1.93 Πασαδόρος Espadon Szczecin (Πολωνία)
17. Κουμεντάκης Ραφαήλ 05/05/1993 2.03 Ακραίος Π.Α.Ο.Κ.
18. Rauwerdink Jeroen 13/09/1985 2.00 Ακραίος Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
 
Προπονητής: Benitez Fernando Munoz 27/07/1970      
Β΄προπονητής: Βουρδέρης Αντώνης 22/07/1978      
Στατιστικολόγος: Γεωργιάδης Γιάννης        
Φυσιοθεραπευτής: Παπαγεωργίου Γιώργος        
Φυσιοθεραπευτής: Βέρτα Ιουλία        
Γυμναστής: Μουτεσίδης Κυριάκος        
Φροντιστής: Μπλέτσας Σπύρος        
Φροντιστής: Πολυτάρχου Γιάννης        
Γιατρός: Τσικούρης Γιώργος        
Team Manager: Μαντούβαλος Νίκος        

Π.Α.Ο.Κ. 2018-19

Φ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΓΕΝΝΗΣΗ ΥΨΟΣ ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ 2018-19
1. Okolic Aleksandar 26/06/1993 2.05 Κεντρικός Berlin (Γερμανία)
3. Marquez Ivan 04/10/1981 2.05 Κεντρικός / Διαγώνιος Sporting CP (Πορτογαλία)
4. Κωνσταντινίδης Δημήτρης 05/08/1993 1.88 Λίμπερο Π.Α.Ο.Κ.
5. Τερζής Θάνος 17/03/1979 1.93 Πασαδόρος Π.Α.Ο.Κ.
7. Φιλίποφ Ντίμα (Δημήτρης) 04/12/1990 1.98 Πασαδόρος Galati C.S. Arcada (Ρουμανία)
9. Καπετανίδης Κώστας 24/03/1999 1.95 Ακραίος Πήγασος Πολίχνης
10. Γάτσης Τάσος 14/03/1991 1.96 Κεντρικός Α.Ο.Φοίνικας Σύρου
11. Γκόρτσανιουκ Ευγκένι 11/10/1987 2.00 Ακραίος Μ.Α.Σ Νίκη Αιγινίου
12. Τζούριτς Μίταρ (Δημήτρης) 25/04/1989 2.11 Διαγώνιος Verona (Ιταλία)
13. Τακουρίδης Γιάννης 24/05/1988 1.98 Κεντρικός Π.Α.Ο.Κ.
14. Jimenez Ernesto Scull Javier 16/11/1989 1.98 Ακραίος Π.Α.Ο.Κ.
16. Μπούτος Αλέξανδρος 09/09/1998 2.03 Διαγώνιος Πήγασος Πολίχνης
17. Shafranovich Alexander 02/04/1983 1.94 Ακραίος Π.Α.Ο.Κ.
18. Εφραιμίδης Νικήτας 11/02/1989 1.92 Λίμπερο Α.Ο.Π.Κηφισιάς
 
Προπονητής: Stancu Sergiu 04/08/1982      
Β΄προπονητής: Ilic Cedomir        
Στατιστικολόγος: Κουντουρίδης Παναγιώτης        
Φυσιοθεραπευτής: Ταρχανίδης Αριστείδης        
Γυμναστής: Δάνας Λάμπρος        
Φροντιστής: Καζίας Κοσμάς        
Team Manager: Δημητρακόπουλος Δημήτρης        
Πρόεδρος ΤΑΑ: Τσαλόπουλος Αντώνης        

Α.Ο.ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΥΡΟΥ 2018-19

Φ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΓΕΝΝΗΣΗ ΥΨΟΣ ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ 2018-19
1. Φωτιάδης Παναγιώτης 13/07/1995 1.92 Ακραίος Α.Σ.Πανερυθραϊκός
2. Χήρας Αλέξανδρος 28/05/1988 1.98 Κεντρικός Α.Ο.Φοίνικας Σύρου
4. Roosewelt de Oliveira Vasconcelos Filho 12/10/1984 2.06 Κεντρικός VK Prievidza (Σλοβακία)
5. Ταυρής Κώστας 06/04/1995 1.83 Ακραίος / Λίμπερο Α.Π.Φ.Σ.Ηρακλής Χαλκίδας
7. Αδάμ Οδυσσέας 18/02/1997 1.97 Πασαδόρος Α.Π.Φ.Σ.Ηρακλής Χαλκίδας
8. Evandro Dias Souza 18/04/1988 1.99 Ακραίος Παφιακός (Κύπρος)
10. Lescov Marin 26/04/1990 1.90 Πασαδόρος Nancy (Γαλλία)
11. Αχιλλεόπουλος Γιάννης 26/06/1989 1.84 Λίμπερο Α.Π.Σ.Κύζικος Ν. Περάμου
12. Βουλκίδης Θεόδωρος 30/03/1996 2.00 Κεντρικός Γ.Α.Σ. Παμβοχαϊκός
13. Dokic Tomislav 27/02/1986 2.04 Διαγώνιος Α.Ο.Φοίνικας Σύρου
16. Βελούδης Σπύρος 16/01/1997 1.72 Λίμπερο Απόλλων Αθηνών
17. Παπαδόπουλος Παναγιώτης 30/04/1992 1.98 Ακραίος Μ.Α.Σ Νίκη Αιγινίου
18. Μήλης Νίκος 04/11/1996 1.97 Διαγώνιος Μ.Α.Σ Νίκη Αιγινίου
 
Προπονητής: Ζαλμάς Νίκος 31/07/1971      
Β΄προπονητής: Μαραγκός Σταύρος 30/03/1974      
Στατιστικολόγος: Μουστάκα Άννα        
Φυσιοθεραπευτής: Τσούκος Θανάσης        
Φυσιοθεραπεύτρια: Χυτήρη Ειρήνη        
Γυμναστής: Παλετσάκης Δημήτρης        
Φροντιστής: Ζακαίος Αντώνης        
Team Manager: Βαμβακούσης Μανώλης        
Πρόεδρος ΤΑΑ: Δημήτρης Αρβανίτης        

Α.Ο.Π.ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2018-19

Φ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΓΕΝΝΗΣΗ ΥΨΟΣ ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ 2018-19
1. Νικολάκης Δημήτρης 28/01/1980 1.81 Πασαδόρος Α.Ο.Π.Κηφισιάς
2. Ρουμελιωτάκης Γιάννης 25/06/1989 1.88 Ακραίος Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
3. Reck Pedro Rafael Oliveira 30/03/1991 2.01 Κεντρικός Saint-Nazaire (Γαλλία)
4. Κάπελας Γιώργος 26/09/1972 1.86 Λίμπερο Α.Ο.Π.Κηφισιάς
5. Hunt Taylor 29/12/1988 1.95 Ακραίος Α.Ο.Π.Κηφισιάς
8. Παπαδόπουλος Γιάννης 21/10/1993 1.92 Ακραίος Α.Ο.Π.Κηφισιάς
10. Γκούζντα Κόνραντ 25/09/1990 1.85 Λίμπερο Παναθηναϊκός Α.Ο.
11. Ρούσης Λυκούργος 09/11/1988 1.90 Πασαδόρος Α.Ο.Π.Κηφισιάς
13. Μπέλος Χρίστος 29/06/1980 1.97 Διαγώνιος Παναθηναϊκός Α.Ο.
15. Σπυριούνης Κυριάκος 01/09/1997 1.95 Ακραίος Εθνικός Ο.Φ.Π.Φ.
18. Renato Marques de Oliveira 26/11/1988 2.06 Κεντρικός Fuvnic Taubate (Bραζιλία)
19. Οικονομόπουλος Χρίστος 19/02/1999 1.88 Ακραίος Α.Ο.Π.Κηφισιάς
20. Μελλές Νίκος 20/01/1995 2.00 Κεντρικός Α.Ο.Π.Κηφισιάς
 
Προπονητής: Αρσενιάδης Κώστας 24/10/1967      
Β΄προπονητής: Δημητρουλάκος Χρήστος 06/10/1980      
Στατιστικολόγος: Λάιος Αλέξανδρος        
Φυσιοθεραπευτής: Κοσμάς Μαρίνος        
Φροντιστής: Δημήτρης Παπαδόπουλος        

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ 2015 2018-19

Θ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΓΕΝΝΗΣΗ ΥΨΟΣ ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ 2018-19
1. Μούχλιας Βασίλης 21/11/1996 1.94 Διαγώνιος Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015
2. Τερζόγλου Γιώργος 06/07/1995 1.90 Πασαδόρος Χ.Α.Ν.Θ.
3. Στεφανίδης Αγγελος 02/01/2000 1.82 Πασαδόρος Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015
4. Μπουράκης Αντώνης 28/05/1998 1.82 Λίμπερο Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015
5. Κουκουμάκας Παναγιώτης 28/05/1996 1.87 Κεντρικός Πήγασος Πολίχνης
6. Ντίνας Θανάσης 19/11/1981 2.04 Κεντρικός Μ.Α.Σ Νίκη Αιγινίου
7. Μπαμπαλιούτας Λάμπης 04/10/1972 1.82 Λίμπερο Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015
8. Προύσαλης Κώστας 06/10/1980 1.87 Πασαδόρος Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015
9. Τζιουμάκας Στέλιος 14/03/1998 1.93 Ακραίος Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015
10. Καλαϊτζιδης Κωνσταντίνος 17/04/2000 1.82 Ακραίος Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015
11. Μούχλιας Δημήτρης 17/05/2001 1.99 Διαγώνιος Α.Σ.Α.Εβρος Σουφλίου
13. Ferguson Byron Frederick 28/11/1988 2.00 Κεντρικός Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015
14. Αρμενάκης Απόστολος 19/07/1980 2.05 Διαγώνιος Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015
15. Φωτιάδης Νικηφόρος Σεραφείμ 12/06/1997 1.94 Κεντρικός Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015
18. Clinty Riw da Rosa 11/12/1986 1.97 Ακραίος Itapetininga (Bραζιλία)
20. Σωτηρίου Σωτήρης 20/04/1986 1.98 Ακραίος Π.Α.Ο.Κ.
 
Προπονητής: Ορφανός Γιάννης 17/03/1980      
Β΄προπονητής: Νανάς Στέφανος 31/10/1968      
Στατιστικολόγος: Μανιώτης Στέφανος        
Φυσιοθεραπευτής: Ναβροζίδης Στέλιος        
Φροντιστής: Οσμαλάρι Θοδωρής        
Team Manager: Μιναρετζής Λάκης        

Γ.Α.Σ.ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ 2018-19

Φ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΥΝΥΜΟ ΓΕΝΝΗΣΗ ΥΨΟΣ ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ 2018-19
1. Δημητριάδης Μανώλης 10/02/1985 1.85 Πασαδόρος Μ.Α.Σ Νίκη Αιγινίου
2. Μακρυγιάννης Νίκος 01/05/1991 2.00 Κεντρικός Α.Π.Φ.Σ.Ηρακλής Χαλκίδας
3. Δημητούλης Κώστας 15/01/1995 1.94 Πασαδόρος Εθνικός Ο.Φ.Π.Φ.
4. Oliveira Cristiano dos Santos 23/10/1996 1.90 Ακραίος Caramuru Volei (Βραζιλία)
5. Bruno Rubbo 24/09/1993 2.00 Κεντρικός Caramuru Volei (Βραζιλία)
6. Gladstone Junior 28/02/1997 2.06 Κεντρικός Γ.Α.Σ. Παμβοχαϊκός
7. Κωτσάκης Φροίξος 01/05/1999 1.90 Ακραίος Γ.Α.Σ. Παμβοχαϊκός
8. Παπαδημητρίου Θάνος 04/08/1983 1.84 Λίμπερο Π.Α.Ο.Κ.
11. Ρουμελιώτης Νίκος 12/10/1978 2.00 Διαγώνιος Παναχαϊκή Πετοσφαίριση 2013
12. Συναδινός Σωτήρης 09/03/2000 1.83 Λίμπερο Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
13. Παλέντζας Νίκος 06/04/1991 1.98 Διαγώνιος Γ.Α.Σ. Παμβοχαϊκός
14. Τουρνάκης Αλέξανδρος 02/01/1995 1.94 Κεντρικός Εθνικός Ο.Φ.Π.Φ.
17. Rodrigo Ruiz Abrao Daniel 17/09/1996 1.95 Ακραίος Taubate (Βραζιλία)
 
 
Προπονητής: Δεληκώστας Κώστας 07/09/1972  
Β΄προπονητής: Βαρδής Χρήστος  
Στατιστικολόγος: Νεντή Βίκυ
Γυμναστής: Μάρας Αναστάσιος
Φυσιοθεραπευτής: Κωνσταντόπουλος Φώτης
Φυσιοθεραπεύτρια: Μεταξάκη Ευαγγελία
Πρόεδρος ΤΑΑ: Σταμπεδάκης Γιάννης

Μ.Γ.Σ.ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 2018-19

Φ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΓΕΝΝΗΣΗ ΥΨΟΣ ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ 2018-19
1. Χατζόπουλος Δημήτρης 23/03/1994 2.01 Κεντρικός Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης
2. Τσιουτσιουλούδης Κωνσταντίνος 20/06/1999 1.97 Κεντρικός Α.Ο.Ορεστιάδας
4. Νικολακάκης Κωνσταντίνος 31/01/1996 1.90 Ακραίος / Διαγώνιος Χ.Α.Ν.Θ.
5. Strugar Rajko 04/11/1995 1.93 Πασαδόρος Ολυμπιάς Φρενάρου (Κύπρος)
7. Gmitrovic Aleksandar 23/11/1994 1.99 Διαγώνιος Ερυθρός Αστέρας (Σερβία)
8. Riley Friesen 07/11/1994 1.95 Ακραίος Calgari University (Καναδάς)
9. Turanjanin Petar 12/07/1986 2.02 Κεντρικός Α.Ο.Φοίνικας Σύρου
10. Αντωνιάδης Απόστολος 30/10/1998 1.71 Λίμπερο Α.Ο.Ορεστιάδας
11. Βλαχόπουλος Κώστας 03/07/1989 1.93 Πασαδόρος Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης
12. Στίγγας Κάσσανδρος 29/11/1993 2.00 Κεντρικός Π.Α.Ο.Κ.
14. Παπάζογλου Μάριος 24/07/2002 1.87 Πασαδόρος Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης
17. Χρηστουηλίας Χρήστος 17/12/1995 1.86 Ακραίος Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης
18. Κοντοστάθης Γρηγόρης 22/12/1994 1.90 Ακραίος / Λίμπερο Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης
20. Ριζόπουλος Δημήτρης 26/08/1984 2.01 Ακραίος Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης
 
Προπονητής: Μουστακίδης Θανάσης 20/01/1962      
Β΄προπονητής: Παπάζογλου Γιώργος 27/06/1973      
Στατιστικολόγος: Τούμπος Δημοσθένης        
Team Manager: Μαμούγκας Δημοσθένης        

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 2018-19

Φ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΓΕΝΝΗΣΗ ΥΨΟΣ ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ 2018-19
2. Φύτρος Γιώργος 26/04/1993 1.95 Ακραίος Γ.Σ.Πανιώνιος
8. Jacobsen Axel 10/07/1984 1.96 Πασαδόρος Hapoel Mate Asher (Ισραήλ)
9. Πεντίδης Γιώργος 15/12/1993 2.05 Κεντρικός Α.Ο.Φοίνικας Σύρου
10. Ζήσης Δημήτρης 02/04/1994 1.83 Λίμπερο Α.Ο.Φοίνικας Σύρου
11. Yordanov Bojan 12/03/1983 1.97 Διαγώνιος Α.Ο.Φοίνικας Σύρου
12. Γαλιώτος Μάρκος 23/08/1996 1.95 Πασαδόρος Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
13. Ανδρεόπουλος Χαράλαμπος 23/01/2001 1.93 Ακραίος Παναθηναϊκός Α.Ο.
14. Πανταλέων Σωτήρης 21/06/1980 2.02 Κεντρικός Παναθηναϊκός Α.Ο.
15. Ράπτης Αλέξανδρος 16/02/2000 1.98 Ακραίος Ολυμπιάδα Πατρών
17. Πελεκούδας Παναγιώτης 08/11/1989 2.00 Κεντρικός Π.Α.Ο.Κ.
18. Παλαιολόγος Δημήτρης 24/04/2000 1.92 Ακραίος / Διαγώνιος Παναθηναϊκός Α.Ο.
 
Προπονητής: Ανδρεόπουλος Δημήτρης 26/10/1964  
Β΄προπονητής: Καραμαρούδης Παύλος 13/08/1967  
Στατιστικολόγος: Μαρκάκης Δημήτρης  
Φυσιοθεραπευτής: Χαρίσης Ναπολέων  
Φυσιοθεραπευτής: Γκανασούλης Θεόδωρος  
Team Manager: Αγραπιδάκης Ρούλης  

Α.Ε.Κ. 2018-19

Φ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΓΕΝΝΗΣΗ ΥΨΟΣ ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ 2018-19
1. Μάρκου Γιάννης 10/01/1992 1.92 Ακραίος Α.Ε.Κ.
2. Δημούδης Κώστας 09/11/2000 1.97 Κεντρικός Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
3. Χαραλαμπίδης Δημήτρης 03/06/1991 2.00 Κεντρικός Α.Π.Φ.Σ.Ηρακλής Χαλκίδας
4. Lioca Edgardo 22/12/1990 1.93 Πασαδόρος Bolivar (Αργεντινή)
5. Δρογκάρης Γιώργος 16/05/1991 1.90 Πασαδόρος Παναθηναϊκός Α.Ο.
8. Κουλοχέρης Χρήστος 21/06/1993 1.92 Κεντρικός Α.Ε.Κ.
9. Παπαδόπουλος Ηρακλής 02/09/1991 2.02 Διαγώνιος Α.Ε.Κ.
10. Σωνάκης Αναστάσιος 09/11/2001 1.84 Λίμπερο Α.Ε.Κ.
11. Μαυραγάνης Νίκος 15/12/1993 2.00 Κεντρικός Α.Ε.Κ.
12. Stoilovic Filip 11/10/1992 1.95 Ακραίος Zalau (Ρουμανία)
13. Κανέλλος Γεράσιμος (Μάκης) 25/08/1987 2.01 Κεντρικός Α.Ε.Κ.
14. Τζιουμάκας Γιώργος 23/01/1995 2.04 Διαγώνιος Castellana Grotte (Ιταλία)
15. Λάππας Ηλίας 20/07/1979 1.94 Ακραίος Α.Ε.Κ.
16. Mota Deivid Silveira 14/12/1988 1.99 Ακραίος Α.Π.Φ.Σ.Ηρακλής Χαλκίδας
17. Ηλιακόπουλος Νίκος 02/04/2001 1.94 Πασαδόρος Α.Ε.Κ.
18. Μαζωνάκης Αλέξανδρος 08/08/2000 1.98 Ακραίος Α.Ε.Κ.
20. Γκαράς Δημήτρης 12/11/1985 1.85 Λίμπερο Γ.Α.Σ. Παμβοχαϊκός
     
     
Προπονητής: Νεόφυτος Νίκος 11/04/1957  
Στατιστικολόγος: Σωνάκης Βασίλης  
Φυσιοθεραπευτής: Νεόφυτος Δημήτρης  
Team Manager: Αγγελίδης Κώστας
Φροντιστής: Nϊκος Τσάπος
Πρόεδρος ΤΑΑ: Μάνος Μακρής
Πρόεδρος Ερασιτεχνικής ΑΕΚ: Αλέξης Αλεξίου

Μ.Γ.Σ. Α.Ε.ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 2018-19

Φ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΓΕΝΝΗΣΗ ΥΨΟΣ ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ 2018-19
1. Δαλακούρας Κωνσταντίνος 08/01/1990 1.97 Ακραίος CV Mitteldeutschland (Γερμανία)
2. Ανδρεάδης Άρης 25/04/1997 1.92 Διαγώνιος Μ.Γ.Σ.Α.Ε.Κομοτηνής
3. Χρηστάκος Γιώργος 23/01/1977 1.84 Πασαδόρος Μ.Γ.Σ.Α.Ε.Κομοτηνής
4. Γκόνας Νίκος 16/03/2002 1.91 Ακραίος Μ.Γ.Σ.Α.Ε.Κομοτηνής
6. Καβαρατζής Γιάννης 02/07/1994 1.95 Ακραίος Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης
7. Δαλδαβερένης Τάσος 29/07/1994 1.88 Πασαδόρος Μ.Γ.Σ.Α.Ε.Κομοτηνής
8. Bertassoni Paulo Renan 16/03/1985 1.85 Πασαδόρος Taubate (Βραζιλία)
9. Μπουφίδης Χρήστος 24/09/1991 1.96 Κεντρικός Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης
10. Παπαγεωργίου Θανάσης 29/10/1998 2.01 Κεντρικός Μ.Γ.Σ.Α.Ε.Κομοτηνής
11. Παπαδάκος Αίαντας 11/11/1997 1.88 Ακραίος Μ.Γ.Σ.Α.Ε.Κομοτηνής
12. Nurangwa Nelson 03/02/1993 2.07 Διαγώνιος Gisagara (Ρουάντα)
13. Renan Santos Pereira 05/04/1994 2.03 Κεντρικός Taubate (Βραζιλία)
14. Δαλακούρας Ανέστης 18/06/1993 1.95 Ακραίος Γ.Α.Σ. Παμβοχαϊκός
17. Χριστόφας Νίκος 14/07/1993 1.96 Κεντρικός Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης
18. Αρχοντούδης Σταύρος 12/01/1978 1.83 Λίμπερο Μ.Γ.Σ.Α.Ε.Κομοτηνής
19. Μπανιώτης Ραφαήλ 26/04/1995 1.82 Λίμπερο Απόλλων Καλαμαριάς
 
Προπονητής: Κρεούζης Ηλίας 24/09/1977  
Β΄προπονητής: Καραπιπέρης Ιωάννης 31/01/1997  
Β΄προπονητής: Τσουλκανάκης Δημήτρης    
Γυμναστής: Μπουρλόκας Θοδωρής
Φροντιστής: Σαραντίτης Αναστάσιος
Team Manager: Παπαδόπουλος Γιώργος
Πρόεδρος ΤΑΑ: Πετρίδης Αναστάσιος

-

Κατηγορία ΒΟΛΕΪ

 

SANTORINI EXPERIENCE 300x250

BETARADES 300X250

Σχολιάστε το άρθρο

© 2004 - 2022 All Rights Reserved. | Φιλοξενία & Κατασκευή HostPlus LTD

hostplus 35

0
Shares