Αναλυτικά
Ως αθλητές και αθλήτριες του ελληνικού βόλεϊ στηρίζουμε την πρωτοβουλία του Πανελληνίου Συλλόγου Παλαιμάχων Διεθνών Πετοσφαιριστών που σε συνεργασία με τον Δήμος Πετρούπολης και τη στήριξη της Hellenic Volleyball Federation διοργανώνει αγώνα επίδειξης των Παλαίμαχων Πετοσφαιριστών με τους εν ενεργεία αστέρες του Ελληνικού Βόλεϊ, το Σάββατο 15.06.2024 στις 19.00 στο Κλειστό Γυμναστήριο του Δήμου Πετρούπολης «Ν. Παξιμαδάς».
Σας περιμένουμε όλους στην Ημέρα Γιορτής του Ελληνικού Βόλεϊ.