Η διάρκεια του τουρνουά ήταν 4 ημερών και έλαβαν μέρος 17 ομάδες 2x2, 12 ανδρικές και 5 γυναικείες. Συνολικά 34 αθλητές.
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΝΔΡΙΚΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ BEACH VOLLEY |
|||
Α' ΟΜΙΛΟΣ |
|||
25/8/2013 11:00 |
ΤΣΙΛΙΩΡΗΣ/ΓΑΒΑΛΑΣ |
ΜΑΛΑΤΕΣΤΑΣ/ΜΑΛΑΤΕΣΤΑΣ |
2-0 (21-2/21-11) |
26/8/2013 18:00 |
ΤΣΙΛΙΩΡΗΣ/ΓΑΒΑΛΑΣ |
ΠΡΕΚΑΣ/ΣΚΑΡΑΜΑΓΚΑΣ |
2-0 (21-18/21-16) |
27/8/2013 15:00 |
ΠΡΕΚΑΣ/ΣΚΑΡΑΜΑΓΚΑΣ |
ΜΑΛΑΤΕΣΤΑΣ/ΜΑΛΑΤΕΣΤΑΣ |
2-0 (21-13/21-5) |
Β' ΟΜΙΛΟΣ |
|||
25/8/2013 12:00 |
ΜΠΑΡΜΠΑΡΗΓΟΣ/ΣΟΥΡΛΗΣ |
ΜΑΛΑΜΑΤΕΝΙΟΥ/ΣΚΕΠΑΡΝΙΑΣ |
0-2 (15-21/18-21) |
26/8/2013 17:15 |
ΜΠΑΡΜΠΑΡΗΓΟΣ/ΣΟΥΡΛΗΣ |
ΒΕΝΤΟΥΡΗΣ/ΚΑΚΟΣ |
0-2 (15-21/14-21) |
27/8/2013 17:00 |
ΒΕΝΤΟΥΡΗΣ/ΚΑΚΟΣ |
ΜΑΛΑΜΑΤΕΝΙΟΥ/ΣΚΕΠΑΡΝΙΑΣ |
2-0 (21-10/21-14) |
Γ' ΟΜΙΛΟΣ |
|||
26/8/2013 16:30 |
ΠΑΝΤΑΖΗΣ/ΠΩΡΟΣ |
ΚΑΛΛΙΕΡΟΣ/ΒΑΓΙΑ |
2-0 (21-10/21-10) |
27/8/2013 16:00 |
ΡΟΥΣΣΟΣ/ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
ΚΑΛΛΙΕΡΟΣ/ΒΑΓΙΑ |
2-0 (21-10/21-15) |
27/8/2013 19:00 |
ΠΑΝΤΑΖΗΣ/ΠΩΡΟΣ |
ΡΟΥΣΣΟΣ/ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
2-0 (21-17/21-15) |
Δ' ΟΜΙΛΟΣ |
|||
25/8/2013 18:00 |
ΚΟΠΙΤΟΠΟΥΛΟΣ/ΠΑΤΕΛΗΣ |
ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ/ΚΥΝΗΓΟΣ |
0-2 (8-21/13-21) |
26/8/2013 12:45 |
ΜΠΑΡΜΠΑΡΙΓΟΣ/ΔΕΛΗΜΠΑΛΤΑΔΑΚΗΣ |
ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ/ΚΥΝΗΓΟΣ |
2-1 (19-21/22-20/15-10) |
27/8/2013 18:00 |
ΜΠΑΡΜΠΑΡΙΓΟΣ/ΔΕΛΗΜΠΑΛΤΑΔΑΚΗΣ |
ΚΟΠΙΤΟΠΟΥΛΟΣ/ΠΑΤΕΛΗΣ |
2-0 (21-6/21-17) |
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ |
|||
28/8/2013 13:00 |
ΤΣΙΛΙΩΡΗΣ/ΓΑΒΑΛΑΣ |
ΠΑΝΤΑΖΗΣ/ΠΩΡΟΣ |
2-1 (21-17/19-21/15-7) |
28/8/2013 14:00 |
ΒΕΝΤΟΥΡΗΣ/ΚΑΚΟΣ |
ΜΠΑΡΜΠΑΡΙΓΟΣ/ΔΕΛΗΜΠΑΛΤΑΔΑΚΗΣ |
0-2 (18-21/15-21) |
ΤΕΛΙΚΟΙ |
|||
28/8/2013 17:00 |
ΠΑΝΤΑΖΗΣ/ΠΩΡΟΣ |
ΒΕΝΤΟΥΡΗΣ/ΚΑΚΟΣ |
2-1 (21-18/18-21/12-15) |
28/8/2013 18:00 |
ΤΣΙΛΙΩΡΗΣ/ΓΑΒΑΛΑΣ |
ΜΠΑΡΜΠΑΡΙΓΟΣ/ΔΕΛΗΜΠΑΛΤΑΔΑΚΗΣ |
1-2 (13-21/21-13/16-18) |
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ |
|||
1 |
ΜΠΑΡΜΠΑΡΙΓΟΣ/ΔΕΛΗΜΠΑΛΤΑΔΑΚΗΣ |
||
2 |
ΤΣΙΛΙΩΡΗΣ/ΓΑΒΑΛΑΣ |
||
3 |
ΒΕΝΤΟΥΡΗΣ/ΚΑΚΟΣ |
||
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ BEACH VOLLEY |
|||
25/8/2013 14:00 |
ΚΟΡΔΟΝΕΛΛΗ/ΛΑΚΤΑΡΙΔΟΥ |
ΜΑΝΟΥ/ΚΑΠΟΥΤΣΟΥ |
2-0 (21-14/21-7) |
25/8/2013 15:00 |
ΛΕΚΚΑ/ΤΑΝΑΒΙΔΗ |
ΝΙΚΑ/ΑΙΓΙΝΗΤΟΥ |
0-2 (16-21/7-21) |
25/8/2013 16:00 |
ΚΟΡΔΟΝΕΛΛΗ/ΛΑΚΤΑΡΙΔΟΥ |
ΛΕΚΚΑ/ΤΑΒΑΝΙΔΗ |
2-0 (21-6/21-4) |
25/8/2013 17:00 |
ΑΛΙΠΡΑΝΤΗ/ΡΑΓΚΟΥΣΗ |
ΜΑΝΟΥ/ΚΑΠΟΥΤΣΟΥ |
2-0 (21-4/21-6) |
26/8/2013 13:30 |
ΚΟΡΔΟΝΕΛΛΗ/ΛΑΚΤΑΡΙΔΟΥ |
ΝΙΚΑ/ΑΙΓΙΝΗΤΟΥ |
2-0 (21-14/21-14) |
26/8/2013 14:15 |
ΑΛΙΠΡΑΝΤΗ/ΡΑΓΚΟΥΣΗ |
ΝΙΚΑ/ΑΙΓΙΝΗΤΟΥ |
2-0 (21-11/21-10) |
26/8/2013 15:00 |
ΛΕΚΚΑ/ΤΑΒΑΝΙΔΗ |
ΜΑΝΟΥ/ΚΑΠΟΥΤΣΟΥ |
1-2 (21-9/15-21/12-15) |
26/8/2013 15:45 |
ΛΕΚΚΑ/ΤΑΒΑΝΙΔΗ |
ΑΛΙΠΡΑΝΤΗ/ΡΑΓΚΟΥΣΗ |
0-2 (6-21/15-21) |
27/8/2013 15:00 |
ΜΑΝΟΥ/ΚΑΠΟΥΤΣΟΥ |
ΝΙΚΑ/ΑΙΓΙΝΗΤΟΥ |
0-2 (12-21/15-21) |
27/8/2013 16:00 |
ΚΟΡΔΟΝΕΛΛΗ/ΛΑΚΤΑΡΙΔΟΥ |
ΑΛΙΠΡΑΝΤΗ/ΡΑΓΚΟΥΣΗ |
2-1 (21-8/13-21/15-7) |
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ |
|||
1 |
ΚΟΡΔΟΝΕΛΛΗ/ΛΑΚΤΑΡΙΔΟΥ |
||
2 |
ΑΛΙΠΡΑΝΤΗ/ΡΑΓΚΟΥΣΗ |
||
3 |
ΝΙΚΑ/ΑΙΓΙΝΗΤΟΥ |