Σάββατο, 08 Ιουλίου 2017 22:33

Τα αποτελέσματα των ημιτελικών και το πρόγραμμα των τελικών

Η δεύτερη μέρα του τουρνουά Ιos3on3 περιελάμβανε τους αγώνες νοκ άουτ σε όλες τις κατηγορίες, από τους οποίους αναδείχθηκαν τα ζευγάρια των τελικών και των μικρών τελικών που θα διεξαχθούν την Κυριακή πριν τα παιχνίδια των Ελλήνων διεθνών παικτών που θα ξεκινήσουν στις 19:00.

Οι τρεις πρώτοι κάθε κατηγορίας θα παραλάβουν τα βραβεία τους με τη λήξη των αγώνων.

Κατηγορία 1

(2005-2007)

Φάση πλέι οφ

Πρώτη φάση

Strickers-Μπαρτσελόνα 7-0

Τα γαυράκια-Καλαθόσφαιρες 2-1

Δεύτερη φάση

All Star Team- Strickers 4-0

Διάσημοι – Τα γαυράκια 1-4

Τελικός

All Star Team- Τα γαυράκια

Μικρός τελικός

Strickers-Διάσημοι

 

Κατηγορία 2

(2002-2004)

Φάση πλέι οφ

Santo Bros-The champions 8-0

Απας τα φανάρια-Ballers 5-8

Τελικός

Santo Bros -Ballers

Μικρός τελικός

The champions -Απας τα φανάρια

Κατηγορία 3-4

(1992-2001)

Φάση πλέι οφ

Naxos Team-Orlando tragic 8-4

Cavalieros-Spikes  6-1

Τελικός

Naxos Team- Cavalieros

Μικρός τελικός

Orlando tragic-Spikes

Κατηγορία 5

(1983-1993)

Φάση πλέι οφ

Πρώτη φάση

The others-GSM 5-2

Evego- Agalia 3-2

Δεύτερη φάση

Erego-The others 4-5

Free-Far Out 0-5

Τελικός

The others-Far out

Μικρός τελικός

Erego-Free

Κατηγορίες 6-7

(1961-1982)

Φάση Πλέι οφ

Πρώτη φάση

Slammer-Κέντρο Υγείας 3-0

Tangarians-The Italians 4-1

Δεύτερη φάση

Πιράνχας-Slammer 1-7

Ο,τι να ναι – Tangarians 5-0

Τελικός

Slammer- Ο,τι να ναι

Μικρός τελικός

Πιράνχας-Tangarians

Γυναίκες

Ios Girls-Ios Fit and Fun 2-7

Ios Fit and Fun-Ios Girls 2-5

Τελικός

Ios Fit and Fun-Ios Girls

skills-800x340.jpg

Η αποκορύφωση του τουρνουά Ios3on3 έρχεται την Κυριακή με τους τελικούς όλων των κατηγοριών, αλλά και τους αγώνες των υψηλών προσκεκλημένων με τη συμμετοχή των Διαμαντίδη, Παπαλουκά, Παππά, Τσαρτσαρή, Κακιούζη και Παπανικολάου, αλλά και τις Μάλτση, Σπανού, Παπαηλία και Σπαθάρου εκ μέρους των γυναικών.

Οι αγώνες των VIP θα ξεκινήσουν στις 19:00 και θα υπάρχει τηλεοπτική μετάδοση από την ΕΡΤ και την ΕΡΤ World. Μαζί τους θα παίξουν και οι νικητές της κατηγορίας 5, ενώ ενδιάμεσα στο πρόγραμμα θα διεξαχθούν και οι τελικοί των διαγωνισμών.

Εδώ μπορείτε να δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα για όλα τα παιχνίδια που θα προηγηθούν και αφορούν τους ημιτελικούς και τελικούς του τουρνουά.

Ώρα Κατηγορία Γήπεδο Φάση αγώνων
17:00 1 ΤΕΛΙΚΟΣ
17:00 2 ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ
17:15 1 ΤΕΛΙΚΟΣ
17:15 2 ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ
17:30 3η +4η 1 ΤΕΛΙΚΟΣ
17:30 3η + 4η 2 ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ
17:45 1 ΤΕΛΙΚΟΣ
17:45 2 ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ
18:00 6η +7η 1 ΤΕΛΙΚΟΣ
18:00 6η +7η 2 ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ
18:15 Γυναικών 1 ΤΕΛΙΚΟΣ

Ελάτε να αγκαλιάσουμε το μπάσκετ στην Ιο!

#PathIOSforbasketball

Κατηγορία ΜΠΑΣΚΕΤ

LIFT.TEK

ΒΑΜΒΑΚΑΡΗΣ350χ400

BETARADES 300X250

Σχολιάστε το άρθρο

© 2004 - 2021 All Rights Reserved. | Φιλοξενία & Κατασκευή HostPlus LTD

hostplus 35

0
Shares