Το sportcyclades.gr θα σας ενημερώσει άμεσα ποιες θα είναι οι 3 ομάδες που θα συγκροτήσουν το ομίλου που θα συμμετάσχει η Κυκλαδίτικη ομάδα.
Ο κάθε όμιλος θα έχει συνολικά 4 ομάδες και θα αποτελείται από μία ομάδα από κάθε γκρουπ. Από τους οκτώ ομίλους των 4 ομάδων, στην επόμενη φάση θα προκριθούν οι δυο καλύτερες ομάδες κάθε ομίλου.
Τα γκρουπ έχουν ως εξής:
1ο Γκρουπ: ΑΕΚ, ΠΑΟΚ, Ολυμπιακός, Ατρόμητος, Αστέρας, Ξάνθη, Πανιώνιος, Παναιτωλικός.
2ο Γκρουπ: ΠΑΣ Γιάννινα, Λεβαδειακός, Παναθηναϊκός, ΑΕΛ, Λαμία, Απόλλων Σμύρνης, ΟΦΗ, Άρης.
3ο Γκρουπ: Κέρκυρα, Παναχαϊκή, Κισσαμικός, Τρίκαλα, Απόλλων Πόντου, Απόλλων Λάρισας, Εργοτέλης, Ηρακλής.
4ο Γκρουπ: Ηρόδοτος, Βόλος, Αήττητος Σπάτων, Απόλλων Παραλιμνίου, Άρης Αβάτου, Θύελλα Καμαρίου, Νίκη Βόλου, ΟΦ Ιεράπετρας.
Ο όμιλος της Θύελλας Καμαρίου :
1ος όμιλος Θύελλα Καμαρίου, Ηρακλής, ΠΑΣ Γιάννινα, Ατρόμητος)
1η Αγωνιστική (25-26-27/ 9/2018)
Ατρόμητος-ΠΑΣ Γιάννινα
Θύελλα Καμαρίου-Ηρακλής2η Αγωνιστική 30-31/10 /2018 και 01/11/2018)
Ηρακλής-Ατρόμητος
ΠΑΣ Γιάννινα-Θύελλα Καμαρίου
3η Αγωνιστική (4-5-6 /12/2018)
Ηρακλής-ΠΑΣ Γιάννινα
Θύελλα Καμαρίου-Ατρόμητος
Οι άλλοι όμιλοι:
2ος όμιλος (ΑΕΚ, Λαμία, Απόλλων Λάρισας, Βόλος)
1η Αγωνιστική (25-26-27/ 9/2018)
ΑΕΚ-Λαμία
Βόλος-Απόλλων Λάρισας2η Αγωνιστική 30-31/10 /2018 και 01/11/2018)
Απόλλων Λάρισας-ΑΕΚ
Λαμία-Βόλος
3η Αγωνιστική (4-5-6 /12/2018)
Απόλλων Λάρισας-Λαμία
Βόλος-ΑΕΚ
3ος όμιλος (Παναιτωλικός, Παναθηναϊκός, Κισσαμικός, Ιεράπετρα)
1η Αγωνιστική (25-26-27/ 9/2018)
Παναιτωλικός-Παναθηναϊκός
Ιεράπετρα-Κισσαμικός2η Αγωνιστική 30-31/10 /2018 και 01/11/2018)
Κισσαμικός-Παναιτωλικός
Παναθηναϊκός-Ιεράπετρα
3η Αγωνιστική (4-5-6 /12/2018)
Κισσαμικός-Παναθηναϊκός
Ιεράπετρα-Παναιτωλικός
4ος όμιλος (ΠΑΟΚ, Άρης, Εργοτέλης, Αήττητος Σπάτων)
1η Αγωνιστική (25-26-27/ 9/2018)
ΠΑΟΚ-Άρης
Αήττητος Σπάτων-Εργοτέλης2η Αγωνιστική 30-31/10 /2018 και 01/11/2018)
Εργοτέλης-ΠΑΟΚ
Άρης-Αήττητος Σπάτων
3η Αγωνιστική (4-5-6 /12/2018)
Εργοτέλης-Άρης
Αήττητος Σπάτων-ΠΑΟΚ
5ος όμιλος (Ολυμπιακός, Λεβαδειακός, Παναχαϊκή, Άρης Αβάτου)
1η Αγωνιστική (25-26-27/ 9/2018)
Ολυμπιακός-Λεβαδειακός
Άρης Αβάτου-Παναχαϊκή2η Αγωνιστική 30-31/10 /2018 και 01/11/2018)
Παναχαϊκή-Ολυμπιακός
Λεβαδειακός-Άρης Αβάτου
3η Αγωνιστική (4-5-6 /12/2018)
Παναχαϊκή-Λεβαδειακός
Άρης Αβάτου-Ολυμπιακός
6ος όμιλος (Αστέρας Τρίπολης, Απόλλων Σμύρνης, Τρίκαλα, Απόλλων Παραλιμνίου)
1η Αγωνιστική (25-26-27/ 9/2018)
Αστέρας Τρίπολης-Απόλλων Σμύρνης
Απόλλων Παραλιμνίου-Τρίκαλα2η Αγωνιστική 30-31/10 /2018 και 01/11/2018)
Τρίκαλα-Αστέρας Τρίπολης
Απόλλων Σμύρνης-Απόλλων Παραλιμνίου
3η Αγωνιστική (4-5-6 /12/2018)
Τρίκαλα-Απόλλων Σμύρνης
Απόλλων Παραλιμνίου-Αστέρας Τρίπολης
7ος όμιλος (Ξάνθη, ΟΦΗ, Κασσιόπη, Νίκη Βόλου)
1η Αγωνιστική (25-26-27/ 9/2018)
Ξάνθη-ΟΦΗ
Νίκη Βόλου-Κασσιόπη2η Αγωνιστική 30-31/10 /2018 και 01/11/2018)
Κασσιόπη-Ξάνθη
ΟΦΗ-Νίκη Βόλου
3η Αγωνιστική (4-5-6 /12/2018)
Κασσιόπη-ΟΦΗ
Νίκη Βόλου-Ξάνθη
8ος όμιλος (Πανιώνιος, ΑΕΛ, Απόλλων Πόντου, Ηρόδοτος)
1η Αγωνιστική (25-26-27/ 9/2018)
Πανιώνιος-ΑΕΛ
Απόλλων Πόντου-Απόλλων Πόντου2η Αγωνιστική 30-31/10 /2018 και 01/11/2018)
Απόλλων Πόντου-Πανιώνιος
ΑΕΛ-Απόλλων Πόντου
3η Αγωνιστική (4-5-6 /12/2018)
Απόλλων Πόντου-ΑΕΛ
Απόλλων Πόντου-Πανιώνιος