Κυριακή, 26 Νοεμβρίου 2023 09:32

Κ12: Μοιρασιά σε δύσκολες καιρικές συνθήκες για Νέο ΑΟ Σύρου και Κανονιέρηδες [vid]

Σε ένα ματς που διεξήχθη υπό δυσμενείς καιρικές συνθήκες, με τον αέρα να είναι δυνατός σε όλη τη διάρκεια, Νέος Α.Ο Σύρου και Κανονιέρηδες έμειναν στο 1-1 για την 4η αγωνιστική στο πρωτάθλημα Κ12.

Ο Ξανθομάλλης άνοιξε το σκορ για τον Νέο ΑΟΣ με εκτέλεση πέναλτι στο 4ο λεπτό του δευτέρου ημιχρόνου και δύο λεπτά αργότερα, η Παλαιολόγου με απευθείας εκτέλεση φάουλ ισοφάρισε σε 1-1, ένα αποτέλεσμα που έμεινε μέχρι το τέλος.

Διαιτητές: Φραγκογιάννη-Μαυραγάνης

Νέος Α.Ο.Σ (Ξενικάκης): Χίντουαρ, Πρέκα, Αρακά, Ξανθομάλλης, Πελούμπ, Μπούζι, Τσέλα Ε, Τσέλα Χ, Σαραγιώτη
Μπελάι, Βατσάκης, Βαμβακούσης, Τζουβάρας

Κανονιέρηδες (Βασάλος): Γκούρι, Σουέρεφ, Ξανθάκης, Ρούσσος Γ, Μέιντλαντ, Γκιρέλντι, Μπόλας, Ντενις, Χάμζα
Παλαιολόγου, Πρίντεζης, Κουκουλάς, Σαργολόγος, Μαραγκός, Γάγκος, Γιαννακόπουλος, Δεκαβάλλα, Κωφινάς