Σάββατο, 24 Μαρτίου 2012 22:48

Νέων: Σύρος 2002 – Άνω Μερά

neon anw mera-syros 2002 1

Σήμερα το πρωί στο γήπεδο της ΕΠΣ Κυκλάδων διεξήχθη ο αγώνας μεταξύ των ομάδων Σύρος 2002 και Άνω Μερας με νικητές τους γηπεδούχους με σκορ 2-0.

Στο 1ο δεκάλεπτο η Σύρος 2002 μπήκε δυναμικά στον αγώνα όμως στα 3 τετ-α-τετ που της παρουσιάστηκαν δεν κατάφερε να σκοράρει! Στην αρχή του 2ου ημιχρόνου η ομάδα του κου Καμπαξη μπήκε και πάλι δυναμικά και αυτή τη φορά κατάφερε να σκοράρει με τον Μουλιδη. Λίγα λεπτά πριν τη λήξη του παιχνιδιού και μετά από εξαιρετική κάθετη του Μακροπουλου ο Μουλιδης κέρδισε πέναλτι για την ομάδα της Σύρου και ο τερματοφύλακας Αραγιαννης έστειλε την μπάλα στα δίχτυα και έκανε το 2-0 που ήταν και το τελικό σκορ.

Συρος 2002: (Kάμπαξης Δ.) Αραγιαννης, Μαραγκος, Ρουσσος, Τρουλλος, Βακονδιος, Μιχαλοβιτς Γ., Μιχαλοβιτς Ζ., Χατζηκωνσταντης, Μουλιδης, Βουτσινος, Μακροπουλος, Παχυλης, Φωτεινιας, Παπαφιγκος

Άνω Μερά: (Μπεκραντώνης Ι.), Γαλούνης Α., Ρουσσουνέλος Ι., Kopheli E., Vigu Α., Παπαδόπουλος Ι., Μποτσόβα Δ., Δήμα Μ., Γαλούνης Κ., Τσιφλίδης Ι., Βαλσαμής Γ., Νάζος Ν.

Κιούσης Ε., Πολυκανδριώτης Γ., Δήμα Π., Τσελάϊ Α., Σιωπηρός Α., Τσιμπουριάρης Σ., Ρουσσουνέλος Π.