Δευτέρα, 21 Μαΐου 2012 09:27

Προπαιδων: ΑΟ Πάγου Βήσσας – ΑΠ Σύρος 2002

pro-pagos-syros2002-20-5-2012-2

Γιατί προπαιδικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου της ΕΠΣ Κυκλάδων διεξήχθη χτες στην Ερμούπολη ο αγώνας μεταξύ του ΑΟ Πάγου Βήσσας και της Α.Π. Σύρος 2002.

Η ομάδα της Ακαδημίας Ποδοσφαίρου «Σύρος 2002» νίκησε με σκορ 0 – 5. Μεγάλος πρωταγωνιστής της συνάντησης ήταν ο Κονδυλάς αφού σημείωσε τα τέσσερα από τα πέντε γκολ της αναμέτρησης, στο 1ο, 18ο 24ο και 50ο λεπτό. Ενδιάμεσα ο Περιστερακης είχε κάνει το 0-4 στο 28ο λεπτό.

pro-pagos-syros2002-20-5-2012-3

Syros raouzaiosAO Παγος Βησσας: Μαυρακης Ε., Ρουσσος Γ., Βουτσινος Γ., Πολιτης Ε., Καραβελας Π. Φωσκολος Ι., Μαραγκος Α., Περρης Γ., Κολοκοτρωνης Ν., Κοτσιπετσιδης Δ., Τσιωλης Π., Μαυρακης Ε., Ρουσσος Ι., Λαζαρινος Κ., Παναγιωτου Λ., Βαρθαλιτης Κ., Ρηγουτσος Ν., Κορφιατης Α.

ΑΠ Συρος 2002: Φιλιππας Γ., Κοκα Ο., Βουτσινος Φ., Στεφανου Δ., Πριντεζης Δ., Μητσκας Σ., Κονδυλας Μ., Αρμακολας Γ., Περιστερακης Χ., Ζαφειρας Ν., Πριντεζης Φ., Ξαγοραρης Φ., Αργυροπουλος Χ., Δεσινιωτης Α., Πρεκας Δ., Σιγαλας Δ., Φωσκολος Ν., Μπουφ Ροναλτο.

pro-pagos-syros2002-20-5-2012-4

Αυτή η νίκη φέρνει στην πρώτη θέση την ομάδα του κ. Δημήτρη Κάμπαξη ενώ η ομάδα του ΑΟ Πάγου Βήσσας παρέμεινε στην 3η θέση της βαθμολογίας.