Κυριακή, 15 Σεπτεμβρίου 2013 19:03

Νίκη στο φινάλε απο τους νέους του ΑΟ Πάρου

Νικητήρια ήταν η πρεμιέρα του πρωταθλήματος Νέων για τον ΑΟ Πάρου αφού επικράτησε με 2-1 επί του ΑΟ Σύρου.

Ο ΑΟ Σύρου προηγήθηκε γρήγορα στο σκορ με τον Ρούσσο, μόλις στο 9ο λεπτό αλλά με με ένα εντυπωσιακό φινάλε ο Σαρρής Κοσμάς ισοφάρισε στο 73ο λεπτό και τρία λεπτά αργότερα ο Πρίφτης έδωσε την νίκη στους παριανούς.

neon-aop-aos-15-9-2013-5

Α.Ο Πάρου: ΛΜΠΡΟΥ Σ., ΚΑΡΑΦΥΛΑΚΗΣ Α., HYSKA ROMARIO, ΣΑΜΙΟΣ, ΣΚΙΑΔΑΣ Σ., ΣΤΑΘΕΡΟΣ Ν., ΚΡΟΥΣΤΑΛΑΚΗΣ Θ., ΠΡΙΦΤΗ Χ., ΣΑΡΡΗΣ ΚΟΣΜ., ΣΚΙΑΔΑΣ Ν., ΣΑΡΡΗΣ ΚΩΝ.,

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ: ΝΤΟΜΠΡΗΣ Κ., ΑΡΓΕΛΑΣ Ι., ΚΟΥΚΟΣ Ι., ΠΑΤΕΛΗΣ Ν., GJOKA GJOZEF, ΚΟΥΤΣΑΦΤΙΚΗΣ Ι., ΦΡΑΤΖΕΣΚΑΚΗΣ Γ.

Α.Ο Σύρου: ΚΩΣΤΑΡΙΔΗΣ Σ., ΒΟΥΤΣΙΝΟΣ Γ. του ΜΗΧ., ΒΟΥΤΣΙΝΟΣ Γ. του ΦΡ., ΣΚΟΥΛΑΤΟΣ Ε., ΑΛΙΦΡΑΓΚΗΣ Λ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι., ΠΑΡΑΒΑΛΟΣ Χ., ΜΠΑΙΛΑΣ Ε., ΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ Α., ΠΡΙΝΤΕΖΗΣ Α. ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ: ΤΡΟΥΜΠΕΤΑΚΗΣ Α., ΣΙΓΑΛΑΣ Δ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΕΥΚΑΡΠΙΔΗΣ ΣΤΕ., ΠΡΙΝΤΕΖΗΣ Γ., ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ Γ., ΑΡΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ Α.,