Σάββατο, 02 Νοεμβρίου 2013 21:21

Κορυφή για Πάγο και Θύελλα, μεγάλη νίκη για ΠΑΣ.

Στην κορυφή του 1ου και του 3ου ομίλου αντίστοιχα βρίσκονται μετά τα σημερινά αποτελέσματα ο ΑΟ Πάγου και η Θύελλα Καμαρίου.

Ο ΑΟ Πάγου, πήρε «χρυσή» ισοπαλία με 2-2, κόντρα στην Άνω Μερά στη Μύκονο και συγκατοικεί προσωρινά στην κορυφή του 1ου ομίλου με τον ΑΟ Σύρου, ο οποίος όμως έχει ένα παιχνίδι λιγότερο.

Πριν λίγα λεπτά η Θύελλα ήταν η μεγάλη νικήτρια στο ντέρμπι της Σαντορίνης, όπου με γκολ των Γαλέου (43’) και Αγκαράϊ στις καθυστερήσεις του αγώνα, νίκησε με 2-0 τον Πανθηραϊκό και πέρασε μόνη πρώτη στον βαθμολογικό πίνακα, έχοντας όμως ένα παιχνίδι περισσότερο από τους "Μπλε" που έμειναν στην δεύτερη θέση.

Τέλος ο ΠΑΣ Νάξου έκανε ιστορικό διπλό μέσα στη Σαντορίνη, όπου νίκησε την Λάβα με 3-4.

Για όλα τα ματς θα υπάρξει αναλυτικό ρεπορτάζ σε επόμενες αναρτήσεις μας.