Κυριακή, 08 Απριλίου 2012 18:41

Παίδων: Άνω Μερά - Νέοι Ολυμπιακού Σύρου

paides-ano mera-olympiakos-8-4-2012-3

Άνω Μερά απέναντι στους Νέους Ολυμπιακού Σύρου, η Συριανή ομάδα ήταν η νικήτρια με σκορ 1-8.

Ο Ράπτης άνοιξε για τους φιλοξενούμενους μόλις στο 5ο λεπτό το σκορ και οι υπόλοιποι σκόρερς ήταν οι Ρηγούτσος Σ. (24'), Γκιουράι (27',29') για το πρώτο ημίχρονο
όπου το σκορ ήταν 0-4. Στο δεύτερο ημίχρονο σκοράρει για 3η φορά ο Γκιουράι για τους Νέους Ολυμπιακού Σύρου στο 44' και στο 46' ο Φουάσης έκανε το σκορ 6-0.

Το ένα γκολ για την Άνω Μερά σημείωσε ο Ντουρο στο 51' κάνοντας το σκορ 1-6 και τα 2 τελευταία γκολ για τον αγώνα σκόραραν ξανά οι φιλοξενούμενοι με τον Ξυγκάκη
στο 58' και στο 66'.

Άνω Μερά: Κατρατζόπουλος Γ.,Τσιπουριάρης (36' Παπουτσάς), Χατζηευστρατίου (36' Παπαδόπουλος), Ξενάριος, Τσέλαϊ, Ηλιάδης, Κιούσης, Ντούρο, Κατρατζόπουλος Δ.,
Ρουσουνέλος, Δήμα

Νέοι Ολυμπιακού Σύρου: Καβαλάρης (36' Πρίντεζης), Βολτής (45' Μαυράκης), Ράπτης (36' Ξυγκάκης), Ρηγούτσος, Γκούφας, Καράβας, Γεράρδης (45' Σαϊπάς), Λοϊζος
(59' Μενδρινός), Δεναξάς (47' Ψαρράς), Γκιούραϊ, Χατζηιερεμίας (36' Φουάσης)